Fulya Evden Eve Nakliyat firması olarak tüm taşımacılık faaliyetlerinizde yanınızdayız. Uzmanlığımızı anlamak için firmamız resmi internet sitesi üzerindeki kişisel / kurumsal referanslarımızı hemen inceleyebilirsiniz. Ayrıca k belgemiz de sitemiz üzerinde yer almaktadır.

Biz uzmanlığımıza güveniyoruz ama sadece sözde değil! Pendik evden eve nakliyat işlemlerinin tamamında garantili olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Bu garanti sektörde var olan en kapsamlı hasar sözleşmesidir. Evden Eve Nakliyat işlemlerinin başından sonuna kadar memnuniyetiniz adına gereken her maddeye özen gösterilmektedir. Önceliğimiz tabi ki yerinde bir keşif işlemi. Gelerek, görerek ve asla ücret talebinde bulunmadan gerçekleştirdiğimiz keşifle hem işlem ücretini hem de işlem süresini belirlemekteyiz. Bu değerler de hasar sözleşmesi üzerinde yer almaktadır. Bu sayede taşıma sırasında fiyatın artacağından endişe etmeden ve teslim tarihinden kesin olarak emin bir şekilde bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Hem Ofis Taşımacılığı hem de Banka Taşımacılığı işlemlerinde sizlere hizmet veriyoruz. Hatta daha kapsamlı olan Fuar Taşımacılığı işlemlerinde de kalitemize güvenebilirsiniz. Ücretsiz olarak gerçekleştirilen mal envanteri sayesinde eğer taşıdığımız yüke herhangi bir hasar gelirse bedelini o an değerinde bizlerden alacağınızı da bileceksiniz.

Yüksek katlı taşınma işlemlerimiz için Asansörlü Nakliyat hizmetimiz sırasında kiralama olmadan yardımcı oluyoruz. Bu durum +kiralama bedeli olmadan bu hizmeti bizlerden olabilecek en uygun fiyatla elde etmeniz anlamına gelmektedir.

Fiyat ve performans bakımından daima sektördeki en iyi olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Üstelik kurumsal alt yapıya sahip bir firma olarak hizmetlerimiz ne sadece Pendik’le ne de sadece İstanbul’la sınırlı değildir. Hem Şehiriçi Nakliyat işlemlerinde hem de Şehirlerarası Nakliyat işlemlerinde sizlere yardımcı olmaktayız.

Hatta eğer istenirse taşıma işlemimize ek olarak ilk 15 gün süre ile ücretsiz Depolama Hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca direkt olarak bu hizmetimizi yine mal envanterinde ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Not: Eğer ev taşıma sırasında Ambalajlama Hizmetinin mutfak eşyalarını da kapsamasını isterseniz bu anlamda da sizlere yardımcı olabiliriz. Firmamız her zaman önce müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket etmektedir. Çünkü sadece yük değil… değer taşıdığımızın son derece farkındayız.