N A K L İ Y E
  • 08:30 – 19:00

DEPOLAMA HİZMETİ

DEPOLAMA HİZMETİ

FULYA NAKLİYAT DEPOLAMA HİZMETİ

Fulya Nakliyat, tüm nakliye hizmetlerinde olduğu gibi depolama hizmeti ile de müşterilerine profesyonel ve güvenli hizmet sunmaktadır.

Depolama hizmeti, bir süre kullanılmayacak olan eşyaların nakliye firmalarının depo odalarında güven içinde saklanmasıdır. Firmamızın, eşyalarınızın özelliğine, ebatına ve niteliğine uygun depo odaları bulunmaktadır. 24 saat kamera sistemi ile izlenen, alarm sistemi olan yangın dedektörlerine sahip, haşerelere karşı korunan depolama alanlarımızda eşyalarınız güven içinde saklanmaktadır.

Bulunduğunuz şehirden veya ülkeden belli bir süreliğine ayrı kalacaksanız, askere gidiyor ve bu arada evinizi geçici süre kapatacaksanız, geçici tayin atamanız yapılmışsa, şu an kullanmadığınız ancak elden çıkarmak istemediğiniz eşyalarınız varsa ve küçük bir eve taşındıysanız depolama hizmeti sizi büyük bir yükten kurtarmaktadır. Sadece ev değil ofis eşyalarınız, evraklarınız güvenli bir şekilde depolarımızda saklanmaktadır. Pazarlama firmaları ve imalatçı firmalar depolama hizmeti ile ürünlerini güvenli bir şekilde depo odalarında muhafaza etmektedirler.

Fulya Nakliyat’ ın depolama hizmeti ile ev eşyalarınızı, ofis eşyalarınızı, ürünlerinizi, hem güvenli bir şekilde hem de yüksek depo maliyeti ödemeden saklayabilirsiniz. Ayrıca eşyalarınız sigorta kapsamında depolanmaktadır.

Depolama hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz bizi 532 058 43 04 ve 216 397 06 16 telefon numaralarından arayabilir, info@fulyanakliyat.com adresinden bize ulaşabilirler. Yetkili personelimiz depolama hizmetimiz hakkında size detaylı bilgi vermektedir. İhtiyaçlarınızı ve depolamak istediğiniz eşyalarınızın miktarına göre size maliyeti de içeren rapor sunmaktayız. Depolama hizmeti almaya karar verdiğinizde, depolanacak eşyalarınız deneyimli personelimiz tarafından özel paketleme ekipmanları ile paketlenmekte ve güvenilir araçlarımız ile depomuza getirilmektedir.

Depolama süresinin bitiminde yine aynı hassasiyet ve güvenle eşyalarınız personelimiz tarafından belirttiğiniz adrese getirilmektedir.

Fulya Nakliyat, deneyimli personeli, hijyenik ve güvenli depo odaları, özel ambalajlama sistemleri ile profesyonel depo hizmeti vermektedir. Üstelik uygun fiyat politikamız ile de eşyalarınızı hesaplı bir şekilde muhafaza etmektedir.

Eşyalarınızı herhangi bir yer kiralayarak saklamanız size hem daha masraflı olacaktır hem de güvenlik açısından içiniz rahat etmeyecektir. Bu yüzden profesyonel bir depolama hizmeti ile eşyalarınız güvende, siz huzur içinde olmaktasınız.
Bize Ulaşın

Whatsapp Destek