Fulya Evden Eve Nakliyat firması olarak Maltepe evden eve nakliyat işlemlerinde sizlere yardımcı olmaya hazırız. Üstelik firmamız ekip uzmanlığı ve ekipman kalitesi bakımından sektörün en iyisidir. Bunu zaten resmi internet sitemiz üzerinde bulunan hem kişisel hem de kurumsal referanslarımızı inceleyerek hemen anlayabilirsiniz. Öte yandan yine bu site üzerinden K belgemizi de inceleyebilirsiniz. Tamamen yasal olarak sizlere tam donanımlı hizmet vermemize rağmen ayrıca tabi ki küçüğünden büyüğüne taşımacılık faaliyetlerimizin tamamında hasar sözleşmesi imzalıyoruz. Çünkü memnuniyetiniz bizim için önemli!

Ofis, Banka ve Fuar Taşımacılığı gibi kurumsal kategoride hizmet verdiğimiz nakliye işlemlerinde de tüm Evden Eve Nakliyat işlemlerinde de her zaman ücretsiz envanter kapsamında sizlere yardımcı oluruz. Bizler nakliye işlemlerinde aslında sadece sorumluluk taşıyoruz. Sizin için değerli olan eşyalarınız bizim için de değerli. Değer taşıdığımız bilincindeyiz. İşte bu nedenle garantili taşımacılık kapsamında sizlere hizmet vermekteyiz. Üstelik sizlere sunduğumuz bu garanti sektördeki en geniş ölçekli garantidir. Sadece kazaların sonucu maddi kaybı değil ayrıca keşifle belirlenen işlem ücretini ve hatta… işlem süresini de kapsamaktadır.

Bedel biçim işleminde amaç eğer hasar meydana gelirse o hasarın karşılığında sizlere ne kadar ödeneceğini bilmenizdir. Bu nedenle bu aşama önemlidir. Eğer gerçekleşirse tüm hasarların maddi karşılığı o an bedelinde ve nakit olarak yapılmaktadır.

NOT: Tüm taşımacılık faaliyetlerimiz sırasında mal envanterlerimize (bedel biçim işlemlerimize) ek olarak keşif işlemlerimiz de ücretsizdir ve her zaman sahada (gelip, görerek) inceleme yaparız.

Hem Şehiriçi Nakliyat işlemlerinizde hem de Şehirlerarası Nakliyat işlemlerinizde eğer gerekirse Asansörlü Nakliyat ayrıcalığıyla sizlere yardımcı oluruz. Üstelik bu ekipman firmamıza ait olduğu için herhangi bir +kiralama bedeli ödemeden yani en uygun fiyatla yararlanabilirsiniz. Eğer ileri tarihli bir taşınma işlemi gerekliyse ya da sadece Depolama Hizmeti almak istiyorsanız bu durumda da firmamız sizlere yardımcı olacaktır. Depolama hizmetimizde de her zaman mal envanteri ücretsiz, kaliteli & garantili bir hizmet sizleri bekliyor. Üstelik nem, rutubet korkusu olmadan. Amacımız sizlere her zaman en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlardan sunmak. Çünkü memnuniyetiniz bizim için gerçekten önemli!