Fulya Evden Eve Nakliyat firması olarak Şehiriçi Nakliyat işlemlerinizde de Şehirlerarası Nakliyat işlemlerinizde de her zaman hizmetinizdeyiz. Firmamız kurumsaldır. Türkiye genelinde birçok ilde ofislerimiz bulunmakta. Taşıma işlemlerimiz sırasında uygun ayarlamalar yapılarak tam gidiş – dönüş yerine araç paylaşımı ile daha ekonomik çözümler sunabilecek bir alt yapıdayız.

Örneğin Kaynarca evden eve nakliyat işlemleri için bizlerden hizmet alırken hem en kaliteli hizmeti aldığınızdan emin olursunuz hem de bu hizmet için ödediğiniz rakamın sektörün en uygun miktarı olduğunu bilirsiniz.

Müşterilerimizin memnuniyeti adına elbette düşük kâr marjı beklentisi ile hizmet vermekteyiz ama sadece bu nedenle değil ayrıca ekipman ve ekip anlamında eksiksiz olmamız da sizlere uygun fiyatlardan hizmet vermemize neden oluyor. Ör, Asansörlü Nakliyat işlemleri için hiçbir kiralama yapmadan, kendi asansörlerimizi kullanarak sizlere hizmet veriyor olmamız +kiralama bedelinden muaf bir şekilde bu hizmetten yararlanmanız manasına gelir.

Ambalajlama Hizmeti bir nakliye işleminin en önemli aşamasıdır. Bu işlem sadece baloncuklu naylon ile kaplama değil uzmanlık gerektirir. Üstelik istifi de kapsamaktadır. Ayrıca firmamız eğer istenirse mutfak eşyalarını da içerek tam bir ev paketleme konusunda sizlere yardımcı olabilir. Böylelikle özellikle ev taşıma sırasında ev hanımlarının kâbusu olan mutfağın toparlanması işleminden kurtulmuş olursunuz.

Sadece Fuar, Ofis ve Banka Taşımacılığı işlemlerinde değil ayrıca Evden Eve Nakliyat işlemlerinde de sizlere sunduğumuz nakliye işlemi garanti kapsamındadır. Ve bu garanti taşıma anıyla alakalı değildir. Paketleme ve yerleştirme aşamasında da eğer bir hasar meydana gelirse hasardan kaynaklanan maddi kaybınızın anında sizlere nakit olarak verileceğini bilirsiniz. Üstelik çalışmalarımız sırasında hem keşif işlemlerimiz hem de mal envanterlerimiz tamamen ücretsizdir. Yerinde, görerek işlem süresi ve ücretini belirler ve bedel biçimi yaparak eğer hasar meydana gelirse sizlere ne kadar bir geri ödeme yapılacak bunu bilirsiniz. Tüm bu maddeler kalem kalem garanti sözleşmesi üzerinde belirtilmektedir. Yani bizlere duyacağınız güven sadece sözde değil! İçiniz rahat edebilir.

Eğer isterseniz Depolama Hizmetimizden de aynı şekilde en uygun fiyat seçeneğiyle ama asla kaliteden ödün vermeden yararlanabilirsiniz!