Ofis ya da Banka hatta Fuar Taşımacılığı işlemleri sırasında da sizlere hizmet verebiliriz. Kurumsal nakliye hizmetlerimize ek olarak ayrıca Evden Eve Nakliyat işlemlerinde de hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız küçüğünden Fulya Evden Eve Nakliyat büyüğüne tüm nakliyecilik işlemlerinizde sizlere aynı kalitede aynı özeni göstererek hizmet vermektedir. Bu durumun kanıtını resmi internet sitemiz üzerinde bulunan kişisel / kurumsal referanslarımız sayesinde anlayabilirsiniz. Buna ek olarak yine aynı sayfada k yetki belgelerimizi de inceleyebilirsiniz.

Bugün nakliyecilik sektörünün en köklü ve ekipman açısından en kaliteli hizmet seçeneğini sunan firmamız ayrıca küçüğünden büyüğüne gerçekleştirdiği tüm işlemlerde hasar sözleşmesi kapsamında sizlere hizmet veriyorsa bu durum müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimiz değeri göstermektedir.

Kalite konusu asla fiyattan bağımsız olamaz! Elbette hem sektördeki en iyi hizmeti sunuyoruz hem de fiyat konusunda sizleri asla zorlamadan. Buna neden lan durum sadece düşük kâr marjı değil. Ayrıca uzman bir ekip ve eksiksiz, kaliteli ekipmanlara sahip olmamız sayesinde. Örneğin Asansörlü Nakliyat işlemleri için asla ekipman kiralamadan sizlere hizmet veriyor olmamız +kiralama gibi bir beden ödememiz anlamına gelir. Bu ve bu gibi bir nedenle kaliteden ödün vermeden ama her zaman Şehiriçi Nakliyat işlemleri adına en uygun fiyatlarla bizlerden hizmet almanız anlamına gelir.

Firmamız kurumsal. Sadece bir ilde değil Türkiye genelinde birçok ilde ofislerimiz ve kapalı depolarımız bulunmakta. Bu nedenle Şehirlerarası Nakliyat seçeneğinde de sizlere kalite ve fiyat açısından en iyiyi vereceğimizden emin olabilirsiniz. Ayrıca Depolama Hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Çalışmalarımız sırasında hem depolama hem de keşif işlemlerimiz tamamen ücretsizdir. İki durum da önemli. Bilhassa keşif işlemlerimizde yerinde olmamız önemli çünkü işlem süresi ve ücreti adına hasar sözleşmesinde bahsediyoruz. Üstelik eğer hasar meydana gelirse maddi karşılığını mal envanteri sayesinde asla aşağı çekmeden sizlere nakit olarak ödemekteyiz. Çalışmalarımız tamamen müşteri memnuniyeti odağında ilerlemektedir. Sizlere bilhassa fiyatla alakalı abartılı ucuz teklifler sunan korsan nakliye firmalarını seçmek büyük oranda dolandırılmak anlamına gelir. Fiyatlarımız sunduğumuz kaliteye göre her zaman sektördeki en uygun seçenektir. Bizi seçmek memnun kalacağınız anlamına gelir.