Fulya Evden Eve Nakliyat firması olarak sadece Evden Şehiriçi Nakliyat işlemlerinizde değil. Ayrıca Şehirlerarası Nakliyat işlemlerinizde de sizlere yardımcı olacağız. Çalışmalarımız bu sektörde senelerdir var olan bir firma olduğumuz için hem ekip uzmanlığı hem de eksiksiz ekipman kalitesizle alakalıdır. Bu nedenle bizlere güvenebilirsiniz. Gerçi sizlerden bize duyacağınız güven konusunda sadece sözümüze itimat etmenizi beklemiyoruz. Ayrıca tüm taşımacılık işlemlerimizde hasar sözleşmesi kapsamında hizmet veriyoruz.

Bu sektörde Evden Eve Nakliyat işlemlerinden Ofis, Banka ve hatta Fuar Taşımacılığına kadar hizmet verdiği her alanda aynı oranda tavizler vererek müşterilerine garantili nakliye hizmeti veren ender firmalardanız. Bu garanti hem ücretsiz & yerinde gerçekleşen keşif işleminin fiyat, süre bilgisini içerir hem de mal envanterine dayalıdır. Bu nedenle kaza durumunda sizlere ödenecek bedeli bilebilirsiniz. Taşımacılığı ciddiye alıyoruz çünkü değer taşıdığımızın farkındayız.

Çalışacağınız firmanın ekip, ekipman bakımından eksiksiz olması önemli. Bu sadece kaliteli hizmetle ilgili değil. Ayrıca kaliteyi ucuza elde etmenizle de alakalıdır. Eğer Asansörlü Nakliyat hizmeti alırken çalışacağınız firma ekipman kiralamaya gidiyorsa o zaman +kiralama bedelini ödemek zorunda kalırsınız. Bu anlamda işlemlerimizin tamamında kendi ekipmanlarımızla ve uzman ekimizle sizlere hizmet vermemiz en uygun fiyat seçenekleriyle her zaman en kaliteli hizmeti sizlere sunabilmemiz anlamına geliyor.

Sadece nakliyecilikle alakal değil ayrıca Depolama Hizmeti alanında da bizlerden hizmet alabilirsiniz. Bu aşamada gerçekleştirdiğimiz mal envanteri yine tamamen ücretsiz ve yine garantili olarak sizlere ıslak imzalı hizmet vermekteyiz.

İçinde bulunduğumuz sektör, nakliyecilik asla tek bir uzmanlık değildir. İşin muhasebesinden beden gücüne kadar marangozluk, şoförlük gibi birçok alanda ciddi oranda bilgi gerektirdiği bir gerçek. Bu nedenle zaten çalıştığınız firmaların sadece k belgeli değil ayrıca sizlere hasar sözleşmesi sunabilecek kadar uzmanlığına güvenmesi önemlidir. Resmi internet sitemiz üzerinde hem k belgemizi hem de kişisel / kurumsal anlamda hizmet verdiğimiz sayısız referansı inceleyebilirsiniz. Yani seneler içinde işimizi ciddiye alarak gerçekleştirdiğimiz sayısız işlem bugün uzmanlığımızın kanıtıdır. Eğer bizi seçerseniz bu uzmanlıktan sizler de yararlanabilirsiniz.