Nakliyeciliğin en zor aşamalarından biri paketleme aşamasıdır. Çoğu nakliye firmasının mutfak eşyalarına karışmama nedeni budur. Genelde müşteri sorumluluğuna bırakılan bu aşama gerçekten zorlayıcıdır. Öte yandan işini doğru yapan ve ambalajlama hizmeti kapsamında mutfak eşyaları da içinde tüm evin paketlenip, hazır konuma getirilmesinde sizlere yardımcı olan firmalar da var! Bunlardan biri firmamız Fulya Evden Eve Nakliyat. Eğer firmamızı kullanırsanız ambalajlama hizmetimiz sayesinde nakliyenin hiçbir aşamasında zorlanmadan hizmet alırsınız.

Firmamız kurumsaldır, Türkiye genelinde birçok ilde hem ofislere hem de depolama alanlarına sahiptir. Ayrıca kurumsal bir firma olarak her zaman hizmet kalitemiz en iyi ama fiyatlarımız daima müşteri memnuniyetinden yana, en uygundur. Tabii ki tüm taşımacılık faaliyetlerimiz garanti kapsamında gerçekleşmektedir. Üstelik imzalanan bu sözleşmeler sadece kaza ve kazalara bağlı hasarları koruma altına almaz ayrıca tüm çalışma boyunca teslim süresini de korumaktadır ve tabi ki fiyatı sabitler.

Bilhassa bu sektörde korsan nakliyecilerin sayısı çok fazla ve genel manada sizlere cazip gelmelerindeki en önemli neden vadettikleri fiyattır, diyebiliriz. Elbette uygun fiyatlı hizmet almanız önemli ama nakliyecilik gibi bir sektörde vergilerden başlayan ve taşıma, paketleme gibi birçok alana ayrılan bir sürü kalem gider var. Yani açılış fiyatının çok altında bir fiyat teklifi maalesef dolandırıcılarla yüz yüze olduğunuz anlamına gelir. K belgesiz taşımacılık asla yasal değildir ve beraberinde riskleri getirir.

Firmamız tüm kişisel / kurumsal referanslarını ve k belgesini resmi internet sitesinde online olarak yayınlamaktadır. Eğer isterseniz ofislerimize gelerek de bilgilendirme alabilirsiniz. Ev taşımacılığından ofis, kurum, banka taşımacılığına kadar her alanda garantili olarak sizlere hizmet veren firmamızın hem fiyat hem de performans ayrıcalıklarından yararlanmak isterseniz o zaman hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Firmamıza eğer isterseniz online olarak hafta içinde mesai saatlerinde ulaşabilir, ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Eğer isterseniz ofislerimize gelerek de bizlerden bilgilendirme alabilirsiniz. Tüm çalışmalarımızda keşiflerimiz tamamen ücretsizdir ve depolama hizmetimiz sırasında sizlere yine ücretsiz olarak mal envanteri vermektedir. Bizimle çalışırken her türlü sektörün en kaliteli hizmetini alacağınızdan emin olabilirsiniz.