Firmamız Fulya Evden Eve Nakliyat tüm Türkiye’de sizlere Ofis Taşımacılığından ev taşıma işlemlerine kadar daima garantili olarak hizmet vermektedir. Firmamızın sizlere sunduğu garantinin kapsamı sektörde elde edeceğiniz en kapsamlı garantidir. Çünkü gerçekleştirdiğimiz işlemlerin başından sonuna kadar her türlü detaya önem verir ve kararlarımızı sadece müşterilerimizin, sizlerin memnuniyetine göre şekillendiririz. İsterseniz firmamız sizlere garanti sunduğunda bunun kapsamı nelerdir? Bundan bahsedelim!

Firmamız garanti kapsamına giren konular:

  • Firmamız her zaman ücretsiz olarak yerinde keşif işlemleri sunmaktadır. Bu aşamada belirlenen işlem ücreti de işlem süresi de garantili taşımacılık kapsamındadır.
  • (Eğer hizmet başlarsa) Çalışma başında Ofis Taşımacılığı için gerçekleştirilen mal envanterlerimiz de tamamen ücretsizdir. Belirlenen bedeller eğer işlemlerimiz sırasında hangi nedenle olursa olsun bir hasar meydana gelirse sizlere anında ödenir. Bu sayede sizler asla maddi zarara girmeden bizlerden hizmet alacağınızı bilirsiniz.
  • Ayrıca eğer işlem süresini aşan bir Ofis Taşımacılığı gerçekleşirse bu durumda anında %50 indirim uygulanmaktadır.

Yukarıda saydığımız tüm ayrıcalıklar bir arada sektörde sadece firmamız tarafından sizlere verilmektedir. Bizimle çalışmanın en önemli ayrıcalıklarından biri ise her zaman fiyat & performans olarak sizi memnun edecek türde (uygun fiyatlı) hizmet vermemizle alakalıdır.

Bir nakliye işlemi asla malın / malzemelerin bir yerden bir yere taşınmasıyla ibaret değildir. Bu işin muhasebe aşamasından taşıma aşamasına kadar hatta şoförlüğüne kadar birçok farklı bölümü vardır ve her bir bölüm kendi içinde farklı uzmanlıkları gerektirir. Eğer işinde gerçekten uzman, senelerdir elde ettiği deneyimle ve garantili bir şekilde hizmet veren nakliye firmasıyla çalışırsanız o zaman ancak memnun kalabilirsiniz. Çalışacağınız firma taşıdığı şeye sadece iş gözüyle bakıyorsa bu durumda sorun çıkmaması anormal olurdu!

Firmamız referanslarına ve K yetki belgesine internet sitemiz üzerinden hemen ulaşabilirsiniz. Eğer isterseniz hemen online olarak ücretsiz keşif ya da aranma talebinde de bulunabilirsiniz. Tabi ki her zaman firmamız ofislerine gelerek bizimle yüz yüze de iletişim kurabilirsiniz. Hafta için mesai saatleri içinde sizlere her zaman her kanaldan ulaşabiliriz. Bilgilendirme ve keşif işlemlerimiz tamamen ücretsizdir.