Firmamız Fulya Evden Eve Nakliyat tüm taşımacılık işlemlerinde sizlere garantili olarak hizmet vermektedir. Hem Evden Eve Nakliyat işlemleriniz için hem de Ofis, Banka ve Fuar Taşımacılığı işlemleriniz için sizlere sektördeki en iyi normlarda yardımcı olabiliriz.

Sizlere sunduğumuz garanti geniş kapsamlıdır. Önceliğimiz müşteri memnuniyet, bu nedenle ücretsiz olarak gelir, sahada bir inceleme yaparız. Bu anda belirlenen işlem ücretini ve işlem süresini eğer iş başlarsa muhakkak olarak hasar sözleşmesinde belirtiriz. Bu sayede bilhassa korsan nakliye firmalarıyla çalışırken başınıza gelen işlem sırasında fiyat artışı durumuyla karşılaşmayacağınızı bilirsiniz. Üstelik hasar sözleşmemizde yazan teslim tarihinden geç bir tarihte teslimi gerçekleştirirsek bu durumda %50 oranında indirim uygulamaktadır. Nakliye işlemlerinizin başından sonuna kadar doğabilecek her türlü kazada hasar bedeli sizlere iade edilir. Keşif işlemlerimizde olduğu gibi mal envanterlerimizde de ücret talep etmemekteyiz. Bu sayede eğer hasar meydana gelirse hem nakit hem de ne kadar teminat alacağınızı bilirsiniz.

Firmamız tamamen profesyoneldir. Kurumsal bir alt yapıda olmamız tüm Türkiye genelinde sizlere hizmet vermemiz anlamına gelir. Üstelik ekip, ekipman kalitesi bakımından sektörde lideriz. Ör, Asansörlü Nakliyat işlemlerinde asansör kiralamamamız bu sizlere fiyat verirken +kiralama bedeli ödetmememiz anlamına gelir.

Hem Şehiriçi Nakliyat işlemlerinde hem de Şehirlerarası Nakliyat işlemlerinde her zaman müşteri memnuniyeti odağında hareket eder ve düşük kâr marjıyla, asla kaliteden ödün vermeden sizlere hizmet sunarız. Eğer isterseniz ileri tarihli nakliye işlemleriniz için Depolama Hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Nakliyecilik dışarıdan bakıldığı zaman tek bir uzmanlık alanı gibi düşünülse de aslında içinde muhasebecilikten işçiliğe hatta şoförlükten marangozluğa kadar birçok gerçek sanatın olması gereken bir alandır. Bu nedenle kaliteli nakliye hizmeti sunabilmek demek işi ciddiye almayı gerektirir.

Resmi internet sitemiz üzerinden hem k belgelerimizi hem de kişisel / kurumsal bir sürü (ıslak imzalı) referanslarımızı görebilirsiniz. Senelerdir kurumsal bir firma olarak sizlere sunduğumuz hizmet sektörün en iyisi olmasına rağmen ayrıca tüm nakliyecilik işlemlerimizde sizlere garanti sunuyor olmamız işimize ne kadar güvendiğimizle alakalıdır. Eşyalarınız bizimle güvende çünkü önem taşıdığımızın farkındayız.