Dört dörtlük evden eve nakliyat hizmeti…

Tüm taşımacılık faaliyetlerinizde olduğu gibi firmamız Fulya Evden Eve Nakliyat sizlere Evden Eve Nakliyat taşıma işlemlerinde de garanti kapsamında hizmet verir. Sunduğumuz bu garanti sadece hasar sözleşmesi değildir. Hizmet başlangıcında (bizlere ulaştığınız zaman) keşif için zaman belirlenir ve her zaman keşif işlemlerimiz hem ücretsiz hem de yerindedir. Profesyonel ekip arkadaşlarımız gelir, sahada inceleme yapar. Bu aşamada hem işlem süresini hem de işlem ücreti belirlenir. Sunduğumuz garantili taşımacılık işlemlerinde her zaman bu değerler de koruma altındadır.

Eğer hizmet başlarda bu durumda mal envanteri de ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilir. Firmamız sadece iş yeri taşımacılığı alanında değil Evden Eve Nakliyat taşıma faaliyetlerinde de mal envanterine yer vermektedir. Bu sadece eğer taşıdığımız eşyalarınıza bir zarar gelirse neden ne olursa olsun bedelinin değerinde karşılanacağından emin olabilirsiniz.

Çalışma başında ön ödeme almıyoruz. Bunun yerine garanti+ hizmet sözleşmesi imzalanmaktadır. Sizlere vadettiğimiz teslim süresini aşan herhangi bir durum olursa bu durum da kayıp olarak değerlendirilir ve %50 indirim hemen işlem ücretine yansıtılır.

Bugün nakliyecilik alanında hizmet veren firmaların neredeyse tamamı korsan. Korsan taşımacılık faaliyetlerinden uzak durmanın en önemli nedenlerinden biri dolandırılma riskidir. Öte yandan K belgeli ama hasar sözleşmesinden, hizmette kaliteden bihaber bir sürü firma da var. Bu firmalarla çalışmak da sizin asla istediğiniz kalitede hizmeti almanıza neden olamaz!

Firmamızı tercih ederseniz hem fiyat hem de performans açısından sektörün en iyi hizmetini aldığınızdan emin olabilirsiniz. Eğer isterseniz k belgelerimize ve referanslarımıza hemen sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Hem kişisel hem de kurumsal sayısız referans sayesinde emin ellerde olduğunuza güvenebilirsiniz.

Fiyatlandırmamız daima sektör normlarındadır. Nakliyecilik sırasında sizlere verilen fiyat teklifleri ya çok ucuz ya da çok pahalı! Değil mi? Oysa biz her zaman sadece sunduğumuz hizmetin karşılığını isteriz. Elbette müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olarak sadece fiyatta değil ayrıca kalitede de beğeninizi kazanmaya odaklanıyoruz. Yani eğer firmamızı seçerseniz bu anlamda da firmamız sizin memnun kalmanızı garanti edecek, bundan emin olabilirsiniz.