Firmamız Fulya Evden Eve Nakliyat sadece nakliyecilik alanında değil ayrıca Depolama Hizmeti alanında da sizlere hizmet vermektedir. Üstelik Depolama Hizmetimizden eğer isterseniz bir hizmet olarak tek başına yararlanabilir ya da nakliye hizmetlerimize ek paket olarak alabilirsiniz. Eğer nakliyecilik+ depolama şeklinde sizlere hizmet vereceksek bu durumda ilk 2 hafta (totalde 15 gün) herhangi bir yer ücreti ödemek zorunda kalmazsınız. Yani tamamen ücretsiz olarak 15 gün süre ile hizmetlerimizden yararlanırsınız.

Firmamız tamamen müşteri odaklı hareket eden profesyonel bir nakliye firmasıdır. Sadece İstanbul’da yani sadece lokal bir nakliye firması değiliz. Şehirlerarası nakliyat işlemlerinizde de sizlere hizmet veren, Türkiye’nin birçok pilot ilinde nakliye ofislerine ve depolama alanlarına sahip, kurumsal bir firmayız. Kurulsam bir alt yapıda olmamız fiyat / performans açısından her zaman sizlere en iyi hizmeti vermemiz demek, bundan emin olabilirsiniz.

Dilerseniz firmamız ayrıcalıklarından bahsedelim. Firmamızın en önemli ayrıcalığı her zaman garantili taşımacılık kapsamında, sözleşmeli olarak hizmet vermesidir. Hem ev hem de ofis taşımacılığı alanında hasar sözleşmeli olarak bizlerden hizmet alırken sadece kazalar ve gerçekleşen maddi hasarlara bağlı içiniz rahat etmez. Çünkü firmamızın sizlere sunduğu garanti kapsamlıdır! Kaza ve kasar durumlarına ek olarak ayrıca teslim süresine kadar birçok detayı koruma altına alırız.

Keşif işlemlerimizin ücretsiz olmasına karşın her zaman yerinde olduğunu söylememiz lazım! Çünkü ancak yerinde gerçekleşen bir keşif işleminde doğru işlem süresi ve doğru işlem ücreti belirlenebilir. Eğer iş başlarsa o zaman ücretsiz olarak bir mal envanteri gerçekleşir. Mal envanterlerimiz sadece depolama hizmetimizle alakalı değildir. Her türlü hizmetimiz öncesinde (hasar sözleşmesi imzalandığı için) gerçekleştirilmektedir ve tamamen ücretsizdir.

Dilerseniz hafta içinde / mesai saatlerinde firmamıza müşteri hizmetlerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Hatta eğer isterseniz yine bu saatler içinde sizlere en yakın ofislerimize gelebilirsiniz. Çalışmalarımızla alakalı bilgilendirme almak için resmi internet sitemizi de kullanabilirsiniz. Burada hem resmi taşımacılık yaptığımıza dair K belgemiz ve kişisel & kurumsal sayısız referansımız yer almaktadır. Merak etmeyin taşıdığımız şeylere sadece yük gözüyle bakmıyoruz, değer taşıdığımız farkındayız.