Evden Eve Nakliyat işlemlerinize ek olarak Ofis, Fuar ve Banka Taşımacılığı işlemlerinizde de Fulya Evden Eve Nakliyat firması olarak hizmetinizdeyiz. Firmamız kurumsaldır. Türkiye’nin birçok ilinde ulunan ofislerimizden ya da online olarak resmi internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilir, bilgilendirme alabilirsiniz. Ayrıca hafta içi, mesai saatlerinde müşteri hizmetlerimizi de kullanabilirsiniz.

Tüm taşımacılık faaliyetlerimiz hem profesyonel bir ekiple gerçekleştirilmektedir hem de her zaman ekipman açısından (büyüğünden küçüğüne) sektörün en iyisine sahibiz, eksiksiziz. Çalışacağınız nakliye firmasının ekip, ekipman bakımından kusursuz olması sadece gerçekleşecek o nakliye işleminin kalitesini belirlemez… ayrıca o işlem için ödeyeceğiniz fiyatı da belirler. Ör, Asansörlü Nakliyat işlemlerinde eğer çalışacağınız firma asansör için kiralama yapıyorsa o zaman kiralama için ödeyeceği bu bedeli sizlere yansıtır. Bu tam donanımlı bir nakliye firmasıyla çalışmanın ayrıcalıklarından sadece biri. Daha pek çok konuda doğru kaliteli bir nakliye firmasını seçmenin ayrıcalığını hissedeceksiniz, bundan emin olabilirsiniz.

Öte yandan hem Şehiriçi Nakliyat işlemlerinde hem de Şehirlerarası Nakliyat işlemlerinde sizlere sunduğumuz garanti kapsamlıdır. Bu garanti nakliye işleminin başından sonuna kadar sizleri korur. Örneğin toparlama aşamasından yerleşime kadar eğer bir hasar meydana gelirse hasarın neden olduğu maddi zararın karşılığını alabileceğinizi bilirsiniz. Üstelik firmamız taşıma faaliyetlerinden önce ücretsiz olarak mal envanteri gerçekleştirmektedir. Bu durum meydana gelen hasarın türüne göre ne kadar ödeme alacağınızı bilmeniz anlamına geliyor.

Aynı mal envanteri aşamasında olduğu gibi keşif aşamasında da tamamen ücretsiz bir şekilde sizlere hizmet vermekteyiz. Ve muhakkak her zaman gelir, yerinde inceleme yaparız. Bu aşamada amaç işlemin ne kadar sürede gerçekleşeceğini anlamak ve o işleme dair kesin bir fiyat belirlemektir. Belirlenen bu işlem süresi ve ücreti de sizlere sunduğumuz garanti sözleşmesi üzerinde belirtilir.

Eğer isterseniz Depolama Hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde ileri tarihlerde gerçekleşmesi gereken nakliye işlemlerinizi hiç zorlanmadan bizlere emanet edebilirsiniz. Firmamız bugün sektörde en çok tercih edilen nakliye firmalarından biridir. Bunun nedeni sadece alanının en iyi hizmetini sunması değil ayrıca fiyat & performans açısından her zaman sizlere en iyiyi sunmasıdır.