Fulya Evden Eve Nakliyat firması olarak bugün sizlere sektördeki en iyi hizmeti vermekteyiz. Üstelik her zaman en uygun fiyatlar üzerinden. Çünkü hem ekip kalifiyesi hem de ekipman kalitesi bakımından eksiksiziz. Bu durum sadece çalıştığınız nakliye firmasının kaliteli hizmet sunabilmesiyle alakalı değildir. Ayrıca sizlere sunduğu fiyatların da uygun olmasına neden olur. Mesela, Asansörlü Nakliyat işlemleri sırasında eğer çalışacağınız firma bu ekipmanı kiralamıyorsa o zaman sizlere +kiralama masrafı çıkartmıyorlar, demektir. Bu ve benzeri birçok konuda eksiksiz ekipman ve uzman ekip sahibi bir Şehiriçi Nakliyat firmasıyla çalışmanız önemli.

Ayrıca firmamız kurumsal bir yapıda tüm Şehirlerarası Nakliyat işlemlerinde de sizlere aynı kalitede hizmet vermektedir. Tüm nakliye işlemleri önemlidir. Firmamız sadece Evden Eve Nakliyat işlemleriniz için değil ayrıca kurumsal alanda taşımacılık faaliyetleriniz için de sizlere hizmet vermeye hazır. Üstelik en küçüğünden en büyüğüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm taşımacılık işlemlerimiz tamamıyla garantilidir. Sizlere sunduğumuz bu garanti sadece hasar sözleşmesi değil, hizmetlerimizin başından sonuna her aşamada sizin memnuniyetinizi sağlamak adına sektörün en kapsamlı garantisidir.

Dilerseniz mesai saatleri içinde hafta içi bizlere müşteri hizmetlerimizden ulaşabilir eğer isterseniz diğer ofislerimize gelebilirsiniz. Oluşturduğunuz keşif taleplerini tamamen yerinde gerçekleştiririz. Nakliye işleminin en önemli aşaması keşiftir. Bu nedenle yerinde olmak, gözler doğru fiyatı ve doğru işlem süresini belirlemek adına elzemdir. Bu aşamada belirlenen bu değerler muhakkak hasar sözleşmesine eklenmektedir. Bu sayede asla fiyatın artmayacağından emin ayrıca teslim tarihi kesin bizlerden hizmet alırsınız. Firmamızın sizlere sunduğu garanti sadece bu kadar değil. Ayrıca paketlemeden yerleştirmeye kadar eğer bir kaza meydana gelirse hasarın maddi karşılığını o an sizlere nakit olarak ödüyoruz. Üstelik mal envanteri işlemlerimiz tamamı yerinde olan keşif işlemlerimiz gibi ücretsiz.

Ofis, Banka ve Fuar Taşımacılığından ev hatta parça eşya taşıma işlemlerine kadar kişisel / kurumsal sayısız referans internet sitemiz üzerinde mevcuttur. Ayrıca resmi sitemiz üzerinde k belgemizi görebilirsiniz. Hem uzman hem de bol referanslı bir nakliye firması olarak sizlere ayrıca +hasar sözleşmeli nakliye hizmeti vermemiz memnuniyetinize verdiğimiz değerle alakalıdır.