N A K L İ Y E
  • 08:30 – 19:00

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

TUZLA EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşınmak hem maddi hem manevi olarak hayatın zor süreçlerinden biridir. Eşyaların tek tek toplanıp sarılması, nakliye aracı kiralama, taşımak için eleman arama…. Tüm bunlar hem güvensiz hem zaman kaybıdır. Fulya Nakliyat firması olarak biz Anadolu Yakası’ n da yıllardır profesyonel nakliye hizmetleri vermekteyiz. Tuzla ve çevresinde de evden eve nakliyat konusunda ihtiyaç sahiplerine güvenilir hizmetler sunuyoruz.

Tuzla evden eve nakliyat ihtiyacınız var ise Fulya Nakliyat firmasının ayrıcalıklı ve profesyonel hizmetlerinden yararlanmak işinizi kolaylaştıracaktır. Uzman personelimiz, güvenilir araçlarımız ve ambalaj, kutu gibi taşınma ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimizi yormadan, strese sokmadan taşınmanızı sağlıyoruz.

Tuzla evden eve nakliyat hizmetimiz için telefon numaralarımızdan ve internet sitemizden bize ulaşabilirsiniz. Öncelikle taşınmanın yapılacağı yerler, kat durumları, eşyanın miktar ve cinsleri göz önüne alınarak sizlere işin mali boyutlarını da içeren bir ekspertiz raporu hazırlamaktayız. Bunun için bizimle irtibat kurmanızdan sonra ekspertizlerimiz adresinize gelerek incelemelerini yapmaktadır. Anlaşma sağlandığı takdirde sigortala işlemleri ve nakliye sözleşmesi yapılmaktadır.  İçeriğinde tüm işlerin nasıl ve kaça yapılacağı dahil yazılı bir sözleşmenin özellikle bu sektörde olmazsa olmaz bir önemi vardır.

Sözleşme imzalandıktan sonra belirlenen gün ve saatte ekibimiz adresinizde hazır bulunarak taşınma işlemini başlatmaktadırlar. Uzman personelimiz, eşyalarınızı paketleme, montajlama ve araca taşıma işlemlerini büyük bir hassasiyet ve ciddiyetle yapmaktadırlar. Aynı hassasiyetle yeni adresinize taşınan eşyalarınızın montajı ve istediğiniz şekilde yerleştirilmesi tamamlanarak teslimat yapılmaktadır. Ödeme taşınma işleminin tamamlanması ile alınmaktadır. Tüm bu hizmetler esnasında eşyalarınızın zarar görmeyeceğini, kayıplar yaşamayacağınızı garanti etmekteyiz.

Tuzla evden eve nakliyat ihtiyacınız için 532 058 43 04 ve 216 397 06 16 numaralarını arayabilir, info@fulyanakliyat.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Taşınmak, ciddi bir iştir ve bu işin ehli firmalar tarafından yapılması sizin lehinize olacaktır. Fulya Nakliyat, taşınma işlerinde size garanti ve güvence vermektedir. Kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlar ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermek temel prensibimiz ve hedefimizdir.

Huzur içinde yeni evinize taşınmak için bizi arayınız. Fulya Nakliyat profesyonel ekibi ile Tuzla evden eve nakliyat hizmeti vermekten mutluluk duymaktadır.

Tuzla ve çevresinde taşınma durumunuz varsa ve sorunsuz bir taşınma için firma araştırması yapıyorsanız şu an doğru adrestesiniz. Tuzla Nakliyat, yılların deneyimi ve profesyonel nakliye hizmetleri ile Tuzla’ da da hizmet vermektedir.

Tuzla Evden Eve Nakliyat ile yorulmadan, strese girmeden ve oldukça uygun bir maliyetle yeni evinize taşınmanın huzurunu yaşayabilirsiniz. Biz tüm yükü sizin omuzlarınızdan alarak yeni yuvanızın kapılarını size açıyoruz.

İstanbul’ un tüm bölgelerine evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız deneyimli ve işinin ehli bir personele sahiptir. Yeterli ve dinamik iş gücümüz ile kısa sürede eşyalarınızı taşıyarak yeni evinizi içinde yaşanmaya hazır bir şekilde size teslim ediyoruz.

Tuzla Evden Eve Nakliyat hizmetimiz için farklı büyüklükte donanımlı araçlarımız bulunmaktadır. Bina kapı ve koridorlarının dar olduğu durumlarda asansör sistemli araçlarımız ile taşıma gerçekleştirmekteyiz. Böylece hem daha kısa zamanda hem de eşyalar zarar görmeden işimizi tamamlıyoruz.

Tuzla Evden Eve Nakliyat hizmetimizde öncelikle eşyaların güvenli bir şekilde taşınmalarını hedefliyoruz. Bu yüzden eşya türüne uygun paketleme ve taşıma ekipmanları kullanıyoruz. Kırılganlığa, ezilme riskine, kırışma olasılığına karşı tüm eşyalar ayrı ayrı türüne göre paket ve kolilerle taşınmaktadır. Bu konuda personelimiz deneyime sahiptir.

Taşınma öncesi ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanarak taşınma planı raporu talep edebilirsiniz. Ekspertiz elemanlarımız adresinize gelerek eşyaların miktarına, büyüklüğüne, cinsine göre incelemeler yapar, taşınılacak yeni adresin uzaklığını, konumunu değerlendirir ve en uygun taşınma planını rapor ederek tarafınıza ulaştırırlar. Bu çalışma sonucunda kaç personel çalışacağı, hangi aracın kullanılacağı, taşınmanın ne kadar sürede tamamlanacağı belirlenir. Maliyet bilgisi de içeren taşınma raporu ile müşterilerimiz bilgilendirilir.

Tuzla Evden Eve Nakliyat hizmetimiz için karşılıklı sözleşme hazırlandıktan sonra eşyaların sigortalanma işi tarafımızdan gerçekleştirilir.

 
Bize Ulaşın

Whatsapp Destek