N A K L İ Y E
  • 08:30 – 19:00

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Fulya Nakliyat, Sarıyer’ de de profesyonel evden eve nakliyat hizmetleri ile siz değerli müşterilerinin yanındadır.

Sektörde uzun yılların deneyimi ve güçlü kadromuzla Sarıyer Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz. Taşıdığımız eşyaların güvenliği bizim için her şeyden önemlidir. Bu amaçla personelimiz büyük bir dikkat ve özenle işlerini yerine getirmektedirler.

Taşınmak sadece eşyaların bir yerden başka bir yere götürülmesi demek değildir. Her eşyanın türüne göre paketlenmesi, mobilya montaj ve demontaj işlerinin doğru bir şekilde yapılması, elektrikli aletlerin elektrik ve su tesisat bağlantılarının sökülüp yeniden yapılması, belli bir sistem ile güvenle tüm eşyaların araca yüklenmesi ve yeni adrese ulaştırılıp yerleştirilmesi gerekmektedir. Sarıyer Evden Eve Nakliyat hizmetimiz tüm bu aşamaları kapsamakta ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Sarıyer Evden Eve Nakliyat hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizin talepleri doğrultusunda öncelikle ücretsiz ekspertiz çalışması yapmaktayız. Bu çalışma ile taşıma işinde kaç personel çalışacağı, hangi büyüklükte araç kullanılacağı, taşınma işleminin ne kadar süreceği tarafımızdan belirlenmekte ve müşterilerimize maliyet bilgisi de içeren bir rapor sunulmaktadır.

Sarıyer Evden Eve Nakliyat talebiniz ve anlaşma durumumuzda öncelikli iş eşyaların sigortalanmasıdır. Firmamız bu konuda da gerekeni yapmaktadır.

Taşınılacak yeni adresin uzaklığı, konumu ve binanın eşya taşımaya uygunluğu da tarafımızdan değerlendirilmektedir. Bazı durumlarda bina kapı ve koridorları büyük ebatlı eşyaları taşımaya elverişli olmayabiliyor. Bu gibi durumlar için asansör sistemli araçlarımız devreye sokulmakta ve eşyalar güvenli bir şekilde dışarıdan taşınabilmektedir.

Sarıyer Evden Eve Nakliyat hizmetimiz esnasında tüm işler personelimiz tarafından yapılmakta, yeni ev içinde yaşanmaya hazır hale geldiğinde müşterilerimize eksiksiz ve kusursuz olarak teslim edilmektedir.

Fulya Nakliyat olarak uzun yıllardır bu sektörde İstanbul’ un tüm ilçelerinde faaliyet göstermekteyiz. Şehir içi ya da şehirlerarası taşınma durumlarında verdiğimiz sözü tutarak işi zamanında ve eksiksiz olarak tamamlamaktayız. Bu prensip ile her geçen gün daha da büyümekte ve daha çok müşteriler kazanmaktayız.
Bize Ulaşın

Whatsapp Destek