N A K L İ Y E
  • 08:30 – 19:00

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

MALTEPE EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşınma yaşamımızdaki zor, masraflı ve hemen her zaman telaşlı işlerden biridir. Zaten yeni bir yere taşınma telaş ve heyecanının yanı sıra eşyalarımızın görebileceği maddi manevi olası hasarlar,  işlerin zamanında ve planlandığı gibi gitmesi ve özellikle aile ortamında duyulası gereken güven duygusu işin önem ve ciddiyetini arttırmaktadır.

Bu konuda en önemli soru bu işleri kimin yapacağıdır ve İstanbul Anadolu yakasında yılların deneyimi ve güveni ile hizmet veren Fulya Nakliyat bünyesindeki Maltepe evden eve nakliyat taşınmanızın en sorunsuz anahtarı olacaktır.

Maltepe evden eve nakliyat olarak biz eşya değil, yuva taşıyoruz, huzur taşıyoruz.

Maltepe evden eve nakliyat bağlantı kurduğunuz andan itibaren profesyonel  bir hizmet almaya başlarsınız. Öncelikle taşınmanın yapılacağı yerler, kat durumları, eşyanın miktar ve cinsleri göz önüne alınarak sizlere işin mali boyutlarını da içeren bir ekspertiz raporu hazırlanır. Müşterinin özel istekleri, sigortalama gibi detaylar sonrasında bir nakliye sözleşmesi yapılacaktır.  İçeriğinde tüm işlerin nasıl ve kaça yapılacağı dahil yazılı bir sözleşmenin özellikle bu sektörde olmazsa olmaz bir önemi vardır.

Taşınmanız için en kötü seçenek, abi hallederiz mantığı ile iş yapmaya çalışanlar olacaktır. Birçoğunun nakliye için bile aracı olmadan, toplama birkaç kişi ile kırıp dökerek ve işin sonunda fazladan para talepleri ile biten kötü bir deneyim olur.

Maltepe evden eve nakliyat olarak biz işimizi biliriz. Küçük ve kırılgan eşyalar için özel kutularımızdan, gerekir ise ağır eşyaların pencere tipi asansör ile indirilmesine, uzman mobilya montaj, demontaj elemanına kadar gerekli her ekipman ve personelimizle birlikte çalışmaktayız.  Yüklemenin birde boşalması ve birçok eşyanın yeniden montaj edilmesi bilgili ekibimizce sorunsuz gerçekleştirilir. Yatak odanızdan, çamaşır, bulaşık makinenize kadar her eşyanız kullanımınıza hazır edilecektir.

Çeşitli kapasitedeki kapalı kasa kamyonlarımız sizin için en ekonomik taşımayı yapmamızı sağlar. Yükleme, indirme ve yol boyunca oluşabilecek istenmeyen kazalar tamamen sigortalı olmanın güvencesini taşır.

Bizimle irtibat kurmak gayet kolaydır. Dilerseniz internet sitemizden, dilerseniz telefonla bize ulaşın. Adresinizi verin veya lokasyonunuzu gönderin teklifimiz kısa sürede elinizde olsun.

Maltepe Evden Eve Nakliyat hizmeti mi almak istiyorsunuz? Güvenilir bir nakliyat firması mı arıyorsunuz? İşte şu an doğru adrestesiniz.

Fulya Nakliyat, tüm İstanbul ilçelerinde olduğu gibi Maltepe’ de de profesyonel evden eve taşımacılık hizmetleri ile kaliteyi ayağınıza getiriyor.

Taşınmak zor ve masraflı bir iş olarak bilinir. Ancak doğru bir firma ile artık taşınmak çok daha kolay. Maltepe Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile yorulmadan, strese girmeden, gereksiz masraflara mazur kalmadan taşınmanızı garanti ediyoruz.

Maltepe Evden Eve Nakliyat olarak uzman personelimiz, donanımlı araç filomuz ve özel paketleme ekipmanlarımız ile profesyonel hizmet vermekteyiz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizle bizzat adresinize gelerek eşyalarınızın türüne, miktarına ve taşıma yapılacak mesafeye göre inceleme yaparak kaç personel çalışacağını, hangi büyüklükte araç gerektiğini saptıyor ve size maliyeti de içeren bir taşınma raporu sunuyoruz.. Anlaşma sağlandığı takdirde karşılıklı sözleşme imzalanıyor ve belirtilen tarih ve saatte Maltepe Evden Eve Nakliyat hizmetimizi başlatıyoruz.

Maltepe Evden Eve Nakliyat olarak öncelikle eşyaların sigorta işlemlerini yapmaktayız. Eşyaların türüne uygun paketleme teknikleri kullanıyor, zarar görmeden taşınmalarını sağlıyoruz. Ama her zaman bir kaza riski mevcuttur. Bu yüzden eşya taşımada sigorta çok önemlidir.

Maltepe Evden Eve Nakliyat hizmetimiz için eşyaların miktarına en uygun aracımızı tahsis etmekteyiz. Bazı binaların koridor ve kapıları büyük eşyaların taşınmasında problem olabiliyor. Böyle durumlar için çok yüksek binalarda dahi kullanılan asansörlü araçlarımızla bina dışından eşya taşıyabilmekteyiz.

Maltepe Evden Eve Nakliyat hizmeti ile yeni adrese ulaşan eşyalar aynı hassasiyet ve özenle eve taşınmakta ve personelimiz tarafından müşterilerimizin dilediği şekilde yerleştirilmektedir. Mobilya montaj işleri, tesisat işleri konusunda uzman ve deneyimli personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Maltepe Evden Eve Nakliyat hizmetimiz yeni evin içinde yaşanmaya hazır hale getirilerek tamamlanmaktadır.

 
Bize Ulaşın

Whatsapp Destek