N A K L İ Y E
  • 08:30 – 19:00

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat

KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşınma telaşı içinde olanlar, evden eve nakliyat firmalarını araştırma yoluna girerler. Taşınma, zahmetli ve önemli bir iştir. Özen ve dikkat gerektirir. Hem maddi hem de manevi anlamda kayıplar yaşamamak için doğru ve ciddi evden eve nakliye firmaları ile çalışmak gerekmektedir.

Anadolu Yakası’ n da yılların tecrübesi ve profesyonelliği ile hizmet veren Fulya Nakliyat, Kartal ve çevresinde de güvenilir hizmetler vermektedir. Eşyalarınıza zarar gelmeden, doğru zamanda ve sürede eşyalarınızı taşıyor, kurulumunu yaparak işimizi profesyonel bir şekilde tamamlıyoruz.

İyi bir evden eve nakliyat firması, eşyalarınızı sistemli, düzenli ve özenle toplayarak gideceği yere aynı özenle taşıyan ve eşyaları yerlerine yerleştirerek zamanında işini tamamlayan bir firmadır. Kartal Evden Eve Nakliyat firması olarak bu özen ve dikkatle çalışmaktayız.

Kartal evden eve nakliyat firması olarak Fulya Nakliyat,  siz değerli müşterilerimize ekspertiz hizmeti veriyor, eşyalarınızın değeri, bulunduğunuz ve taşınacağınız mekanların mevkii, ulaşılabilirliği, katı gibi özelliklerden yola çıkarak maliyet konusunda rapor sunuyoruz.  Anlaşma halinde sözleşme imzalayarak belirlenen gün ve saatte taşınma işleminizi başlatıyoruz.

Eşyalarınızı özel ambalaj ve kutularımızla özenli bir şekilde paketleyerek zarar görmeden taşınmalarını sağlıyoruz. İşinde uzman ve deneyimli bir ekiple çalışmanın verdiği özgüvenle işimizi profesyonel olarak tamamlıyor, eşyalarınızı yerlerine yerleştirerek yeni eviniz de yaşamaya başlayacağınız durumda teslim ediyoruz. İşinin ehli personelimiz, montaj işlerini büyük bir titizlikle yapmaktadırlar. Hem mobilyaların sökülmesi hem de yeniden kurulumu konusunda eğitimli olan personelimiz kusursuz bir hizmet vermektedirler.  Eşyalarınızı ambalajlarından ve paketlerinden çıkararak hassasiyetle dilediğiniz yerlere yerleştiriyorlar ve kullanıma hazır olarak işlerini tamamlıyorlar.

Kartal ve çevresinde taşınma durumunuz varsa bizi arayınız.  İletişim telefonlarımızdan (532 058 43 04 ve 216 397 06 16) ve internet adresimizden (info@fulyanakliyat.com ) bize ulaşarak randevu alabilirsiniz. Ekspertizlerimiz en kısa sürede adresinize gelerek taşınma durumunuzla ilgili incelemelerini yapacak ve sizi bilgilendireceklerdir.

Kartal evden eve nakliyat firması olarak, taşınma işleminizi güvenli ve özenli bir şekilde yapmaktan gurur ve onur duymaktayız. Uygun fiyat politikamız ile taşınma stresinden sizleri kurtarıyoruz. Tüm eşyalarınızı sigorta kapsamında zararsız ve eskizsiz taşıyoruz. Yeni mekanlarınıza huzur içinde yerleşmenizi sağlıyoruz.

stanbul’ un tüm ilçelerinde evden eve nakliyat hizmeti veren FulyaNakliyat, Kartal ve çevresinde de profesyonel hizmetleri ile siz değerli müşterilerinin yanındadır.

Kartal Evden Eve Nakliyat hizmetimizi sektörde deneyimli ve işinin ehli personelimiz ve donanımlı araçlarımızla vermekteyiz. Eşya taşımak, bir yuvayı taşımak oldukça ciddi bir iştir. Dikkatli, özenli ve deneyimli olmayı gerektirir. Biz de Fulya Nakliyat olarak bu özelliklere sahip olmaktan ve doğru hizmeti vermekten gurur duymaktayız.

Taşınma işinde öncelikli kural zamanında ve eksiksiz bir şekilde işi tamamlamaktır. Kartal Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile birçok aileyi yeni yuvalarına taşıdık, yerleştirdik ve memnuniyetlerini kazandık. Sizin de kartal ve çevresinde taşınma durumunuz var ise kusursuz bir taşınma garantisi vermekteyiz.

Kartal Evden Eve Nakliyat hizmetimizi oldukça uygun fiyatlar ile gerçekleştirmekteyiz. Kaliteli ve profesyonel hizmeti uygun fiyatlar karşılığında siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Kartal Evden Eve Nakliyat hizmetimiz için gelen taleplerinizde ekspertiz elemanlarımız adresinize gelerek eşyaların miktarına, türüne ve durumuna göre kaç personel çalışacağını, ne tür araç kullanılacağını saptıyorlar. Taşınılacak yeni adresin uzaklığı ve konumuna göre işin ne kadar süreceğini belirleyerek bir rapor hazırlıyorlar. Maliyet bilgisi de içeren bu raporu müşterilerimize sunuyor ve anlaşma sağlanırsa sözleşme yapıyoruz.

Kartal Evden Eve Nakliyat hizmetimize başlamadan önce eşyaların sigortalanması tarafımızdan sağlanmaktadır. Böylelikle olası bir kaza yaşanırsa eşyalar sigorta kapsamında olmaktadır.

Kartal Evden Eve Nakliyat hizmetimiz için deneyimli personelimiz belirlenen tarih ve saatte adrese gelerek taşınma işlemini başlatmaktadırlar. Eşyalar türüne uygun ekipmanlar ile paketlenip kolilere yerleştirilmekte ve dikkatli bir şekilde araca yerleştirilmektedir. Mobilya montaj işleri, esisat bağlantı işleri uzman personel tarafından yapılmaktadır. Yeni adrese ulaşan eşyalar müşterilerimizin istediği şekilde yerleştirilerek eksiksiz teslim edilmektedir. Kartal Evden Eve Nakliyat hizmetimiz bu şekilde tamamlanmış olmaktadır.

 
Bize Ulaşın

Whatsapp Destek