N A K L İ Y E
  • 08:30 – 19:00

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

  • Anasayfa
  • Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

İstanbul’ un en iyi nakliye firmalarından Fulya Nakliyat, Kağıthane’ de de taşınma ihtiyacı olan müşterilerine profesyonel evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile taşınma yükünü müşterilerimizin üzerinden alıyor, uygun fiyat garantisi ile taşınma olanağı sunuyoruz.

Taşınmak, maddi manevi zor bir süreçtir. Profesyonel bir firma seçimi kolay taşınmak ve eşyaların zarar görmemesi açısından oldukça önemlidir. Kağıthane Evden Eve Nakliyat hizmeti veren firmamız deneyimli bir personele sahiptir. Hem eşyaların güvenli bir şekilde paketlenmesi hem de zarar görmeden taşınması için personelimiz büyük bir dikkat ve ciddiyetle görevini yerine getirmektedir.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat hizmetimiz için faklı büyüklükte donanımlı araçlarımız bulunmaktadır. Aynı zamanda her eşyanın türüne uygun paket, koli, kutu gibi ekipmanlar kullanılarak eşyalarınız güvenli bir şekilde kırılmadan, zarar görmeden taşınmaktadır.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat hizmetimiz için bize talepte bulunan müşterilerimize ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Ekspertizlerimiz evinize gelerek eşyalarınızın miktarını ve türünü incelemekte, taşınacağınız yeni adresin uzaklığını ve konumunu da değerlendirerek maliyeti de içeren bir taşınma raporu hazırlamaktadırlar. Müşterilerimize sunulan bu rapor akabinde anlaşma sağlandığı takdirde karşılıklı sözleşme imzalayarak taşınma işlemi başlatılmaktadır.

Ev eşyalarını taşımak aynı zamanda yuva taşımak anlamına gelmektedir. Bu yüzden bir Fulya Nakliyat olarak hiçbir eşyaya zarar gelmemesi için büyük bir özveri ile dikkatle işimizi yapmaktayız. Eşyaların sigortalanması firmamız tarafından yapılmakta ve herhangi bir kaza sonucu zarar gören eşya olursa firmamız tarafından değeri iade edilmektedir. Kağıthane Evden Eve Nakliyat hizmetimiz için verdiğimiz tüm sözlerin arkasında durmakta ve müşteri memnuniyetine değer vermekteyiz. Bu hedef ve prensiplerimiz ile her geçen gün daha da büyüyerek İstanbul’ un tüm bölgelerinde profesyonel evden eve nakliyat görevimizi en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.
Bize Ulaşın

Whatsapp Destek