N A K L İ Y E
  • 08:30 – 19:00

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

KADIKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

Yeni bir adrese taşınmak hem mali açıdan hem de zaman ve yorgunluk açısından oldukça uğraştırıcı ve zor bir iştir. Fulya Nakliyat, bu zorlu süreci siz değerli müşterileri için kolaylaştırıyor ve kısa sürede taşınma işinizi profesyonel bir hizmetle gerçekleştiriyor.

Anadolu Yakası’ n da birçok semtte faaliyet gösteren firmamız Kadıköy evden eve nakliyat işlerinde de uygun fiyatlı profesyonel hizmetler vermektedir.

Kadıköy evden eve nakliyat ihtiyacınız için bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren uzman ve işinin ehli personelimiz sizin için bir taşınma planı hazırlamaktadır. Eşyalarınızın miktarı ve durumuna, eski ve yeni adreslerinizin mesafesine, katına ve özelliklerine göre ekspertiz raporu hazırlayarak işin hem maliyetini hem de nasıl yapılacağını size rapor olarak sunuyoruz. Anlaşma neticesinde de karşılıklı sözleşme hazırlıyor ve eşyalarınızın sigorta işlerini gerçekleştiriyoruz.

Sigortalanan eşyalarınız, belirlenen gün ve saatte ekibimiz tarafından paketleme, montaj ve taşıma işlemleri ile yeni adresinize güvenli bir şekilde yerleştiriliyor.

Kadıköy evden eve nakliyat işlerinde işinde uzman bir ekiple, özel paketleme ve kutulama ekipmanları ile eşyaların durumuna uygun araçlarımız hizmet vermekteyiz. Kaliteden ödün vermeden, en uygun fiyatlarla en doğru şekilde evden eve nakliyat yapmaktayız.

Eşya taşımak önemli bir iştir, ciddiye almak gerekir. Taşınan sadece eşya değil ailelerin yuvalarıdır. Bu hassasiyet ile işimizi yapıyor, müşterilerimizin özel hayatlarına ve eşyalarına gereken önemi gösteriyoruz. Kusursuz, hasarsız ve kazasız bir şekilde evden eve nakliyat gerçekleştirmek temel prensibimizdir. Herhangi bir kaza durumunda taşıdığımız eşyalar sigortalı olmanın güvencesindedir.

Kadıköy evden eve nakliyat hizmetimiz ile Kadıköy ve çevresinde ki müşterilerimize profesyonel bir taşınma imkanı sunmaktayız. Yorulmadan, strese girmeden müşterilerimizi yeni yuvalarına taşıyoruz. Fulya Nakliyat’ın bu ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak için 532 058 43 04 ve 216 397 06 16 numaralarını arayabilir, info@fulyanakliyat.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Yetkili personelimiz sizle en kısa zamanda iletişim kurarak sorularınızı yanıtlayacak ve ekspertiz elemanlarımızı size yönlendireceklerdir.

Kadıköy evden eve nakliyat ihtiyacınız için bizi arayınız, sizi huzur içinde yeni adresinize taşımaktan mutluluk duyarız.

Yeni bir eve taşınmak heyecan verici olmasının yanı sıra altından kalkılamayacak derecede zor görünmektedir. Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmeti veren firmamız tüm bu zorlukları ve endişelerinizi ortadan kaldırmaktadır. Taşınmanın kolaylığını uygun fiyatlarla ayağınıza getiriyoruz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat, profesyonel ve tecrübeli bir personele sahip firma olmanın ayrıcalığı ile yeni evinizin kapılarını siz değerli müşterilerine açmaktadır. Donanımlı araç filomuz ve özel paketleme ekipmanlarımız ile hızlı, güvenli ve kusursuz bir taşınma garantisi veriyoruz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmetimiz için talebiniz doğrultusunda öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Profesyonelliğin ilk adımı olan bu ücretsiz keşif hizmeti ile eşya miktarı ve kat durumlarına, nakliye mesafesine göre en uygun nakliye aracı tahsis edilmekte ve çalışacak eleman sayısı belirlenmektedir. İşin süre ve mali boyutunu bu şeklide saptayarak size rapor olarak sunuyoruz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmetimizin ikinci adımı eşyaların sigortalanmasıdır. Gerçek değerler üzerinden nakliye sigortanız yapılır. Eşyalarınız garantiye alınır ve olası kazalarda maddi olarak zarar görmeniz önlenmiş olur. Her konuda anlaşma sağlandığı takdirde karşılıklı sözleşme imzalanır ve belirtilen tarih ve saatte taşınma işlemine başlanır. Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile kötü sürprizlerle karşılaşmadan taşınmanız mümkündür.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmetimizde öncelikle eşyaların güvenli bir şekilde taşınmalarını hedefliyoruz. Bu yüzden eşya türüne uygun paketleme ve taşıma ekipmanları kullanıyoruz. Kırılganlığa, ezilme riskine, kırışma olasılığına karşı tüm eşyalar ayrı ayrı türüne göre paket ve kolilerle taşınmaktadır. Bu konuda personelimiz deneyime sahiptir. İşini büyük bir hassasiyet ve özenle yerine getirmektedir.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmeti veren uzman ekibimiz beyaz eşyadan, elektrikli gereçlere, mobilya takımlarınıza kadar gerekli demontajları ve yerinde yeniden kurulumlarını güvenli ve doğru bir şekilde yapar. Kırılacak, çizilecek eşyalarınız koruma altına alınır. Sizin ve eşyalarınızın güvenliği önceliğimizdir. Bu ilke ile uzun yıllardır İstanbul’ un tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz
Bize Ulaşın

Whatsapp Destek