N A K L İ Y E
  • 08:30 – 19:00

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

  • Anasayfa
  • Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

Taşınmanın zor ve zahmetli bir iş oluğunu herkes bilir. Tüm bu zorluklara rağmen hemen herkesin en az bir kere yaşadığı bir durumdur taşınmak. Eğer siz de taşınma arifesinde iseniz ve gözünüzde büyüyorsa taşınma işi hiç dert etmeyin. Fulya Nakliyat, Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat hizmeti ile tüm İstanbul’ da olduğu gibi Gaziosmanpaşa’ da da siz değerli müşterilerinin yanındadır.

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile taşınma işinin yükünü üzerinizden alıyor size sadece yeni bir eve taşınmanın tatlı heyecanını bırakıyoruz. Üstelik oldukça uygun fiyat garantisi ile işin maddi külfetinden de siz değerli müşterilerimizi kurtarıyoruz.

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat hizmeti almak için 7 / 24 çağrı merkezimize ulaşabilir, talebinizi iletebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanarak taşınma işleminiz hakkında ön bilgi edinebilirsiniz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz, ekspertiz elemanlarımızın evinize gelerek eşyalarınızın miktarına ve türüne göre yaptıkları incelemelerdir. Ayrıca taşınacağınız yeni adresinizin uzaklığı, konumu da göz önüne alınarak tarafımızdan size maliyet bilgisi de içeren bir taşınma raporu sunulmaktadır. Taşınma işinin ne kadar süreceği, kaç eleman çalışacağı, hangi büyüklükte araç tahsis edileceği hakkında bilgi sahibi olmaktasınız.

Eşyalarınız sizin olduğu kadar bizim için de değerlidir. Bu yüzden anlaşma sağlandığı takdirde ilk iş eşyalarınızın sigortalanmasını sağlamaktayız. Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat hizmetimiz esnasında istenmeyen kazalara karşı eşyalarınız sigortalı olmakta ve herhangi bir kazaya maruz kalınırsa tarafımızdan maddi değeri müşterimize iade edilmektedir.

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat hizmetimizi, sektörde deneyimli personelimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Eşyaların türüne uygun şekilde paketlenmesinden güvenli bir şekilde araca yüklenmesine ve yeni adrese güvenli bir şekilde taşınarak yerleştirilmesine kadar tüm aşamaları personelimiz ciddiyet ve dikkatle yerine getirmektedir. Mobilyaların montaj ve demontaj işleri, elektrikli beyaz eşyalarının tesisat bağlantı işleri personelimiz tarafından yapılmakta ve yeni eviniz size kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir.
Bize Ulaşın

Whatsapp Destek