N A K L İ Y E
  • 08:30 – 19:00

Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih evden eve nakliyat hizmetimiz ile Fatih ve çevresinde ki taşınmayı düşünen müşterilerimize profesyonel taşınma hizmeti sunmaktayız. Yılların deneyimi ve uzman ekibimiz sayesinde sorunsuz, kusursuz ve stressiz taşınmanın sözünü veriyoruz. Fatih Evden Eve Nakliyat Firması olarak her zaman sorunsuz hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Siz de sorunsuz hizmet almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fulya Nakliyat olarak uzun yıllardır İstanbul geneline hizmet vermekteyiz. Geniş, donanmlı araç filomuz ve her eşya türüne uygun paketleme ekipmanlarmız ile işimizi üst düzeyde gerçekleştiriyor, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz.

Fatih evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimize öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyor ve maliyet bilgisi sunuyoruz. Eşyaların miktarını, türünü ve durumunu inceleyen ekspertiz elemanlarımız ne tür bir araç kullanılacağını, kaç personelin çalışması gerektiğini ve taşınmanın ne kadar sürede gerçekleşeceğini saptıyor ve yeni adresin uzaklığına göre maliyet bilgisi içeren rapor sunuyorlar. Anlaşma halinde sözleşme imzalanıyor ve eşyaların sigortalanması tarafımızdan sağlanıyor. Böylelikle Fatih evden eve nakliyat hizmetimiz için belirtilen gün ve saatte adresinize gelerek taşınma işini başlatıyoruz.

Tüm ev eşyalarınız türüne uygun olarak ambalajlanıyor ve güvenli bir şekilde araca ulaştırılıyor. Yeni adresinize güvenli bir şekilde ulaştırılarak istediğiniz şekilde yerleştiriliyor, gerekli montaj işleri yapılıyor, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi gibi elektrikli aletlerinizin bağlantısı yapılarak Fatih evden eve nakliyat hizmetimiz tamamlanmış oluyor.

Fatih evden eve nakliyat hizmetimizi gerçekleştirirken yaptığımız işin bilincinde ve hassasiyetinde görevimizi tamamlıyoruz. İşimize eşya taşımak gözüyle değil sıcak yuvalarınızı taşımanın hassasiyeti ile hizmet veriyoruz.

Taşınmanın zor ve telaşlı kısmını biz üstlenirken siz değerli müşterilerimize tatlı bir taşınma heyecanı yaşamak kalıyor. Yeni yuvanıza huzur içinde güvenli bir şekilde taşınmanın mutluluğunu size hissettirmek temel hedefimizdir.

Bu gönderiyi paylaş

 

FacebookheyecanLinkedInGoogle +E-posta
Bize Ulaşın

Whatsapp Destek