N A K L İ Y E
  • 08:30 – 19:00

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Fulya Nakliyat, İstanbul geneline uzun yıllardır evden eve nakliye hizmeti vermektedir. Uzman kadromuz, donanımlı araçlarımız ve taşınma ekipmanlarımız ile Eyüp ve çevresinde de siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Eyüp Evden Eve Nakliyat hizmetimizden yararlanarak sorunsuz bir şekilde taşınmak isteyen müşterilerimize ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Böylelikle taşınma öncesi maliyet ve zaman konularında müşterilerimiz bilgilenmekte ve kendilerini taşınmaya daha iyi hazırlamaktadırlar. Ekspertizlerimiz talebiniz üzerine adresinize gelerek eşyaların durumunu, özelliklerini ve miktarını inceleyerek kaç personel çalışması gerektiğini, işin ne kadar süreceğini, nasıl bir araç tahsis edileceğini saptamaktadırlar. Tabi ki taşınılacak yeni adresin uzaklığı, konumu, binanın durumu ve taşınılacak dairenin kaçıncı katta oluşu da taşınma işinde oldukça önemlidir. Tüm bu noktalar tek tek hesaplanarak olabilecek uygun ücret teklifimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Eyüp Evden Eve Nakliyat hizmetin de Fulya Nakliyat’ ın uzman personeli çalışmakta ve mobilyaların montajından, tesisat işlerine kadar her konuda gereken tüm işleri yapmaktadırlar. Kusursuz, eksiksiz ve sorunsuz bir taşınmanın en doğru adresi FulyaNakliyat’ ın Eyüp Evden Eve Nakliyat hizmetidir. Tüm eşyalarınız tarafımızdan sigortalanmakta ve olası kazalarda yaşayacağınız kayıpların maddi değeri müşterilerimize iade edilmektedir.

Eyüp Evden Eve Nakliyat hizmetimie ihtiyaç duyuyorsanız hemen bizi arayınız. 7 / 24 hizmet veren çağrı merkezimize talebinizi iletebilir, ekspertiz hizmetimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Biz yuvalarınızı taşırken siz de yeni bir eve taşınmanın tatlı telaşı ile yeni yuvalarınıza mutlu bir şekilde geçebilirsiniz.

Eyüp Evden Eve Nakliyat hizmetimiz için farklı büyüklükte ve donanımlı araçlarımız mevcuttur. Gerekli durumlarda asansörlü araçlarımız ile taşıma gerçekleştirmekteyiz. İster şehir içi ister şehirler arası taşınma durumunuzda güvenli bir şekilde eşyalarınızı taşıyor, istediğiniz gibi yerleştirerek yeni evinizi içinde yaşamaya hazır bir şekilde tslim ediyoruz.

Eyüp Evden Eve Nakliyat hizmetimizden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçiniz.

Eyüp Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Değerli müşterilerimiz sizlere en iyi hizmet verebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Firmamız piyasa koşullarına göre en uygun fiyatları yerinde ve zamanında tam olarak vermektedir. Sizde en uygun fiyatlar ile hizmet almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz. Müşteri temsilciliğimizi aradığınız taktirde sizlere eyüp evden eve nakliyat fiyatları hakkında oldukça detaylı bir bilgi verecektir.

Fiyatlarımız taşınma yapacağınız yerlere göre değişiklikler göstermektedir.
Bize Ulaşın

Whatsapp Destek