N A K L İ Y E
  • 08:30 – 19:00

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

  • Anasayfa
  • Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

İstanbul’ un tüm bölgelerinde hizmet veren Fulya organizasyonu Büyükçekmece evden eve nakliyat evden eve nakliyat hemen her zaman zor ve sıkıntılı bir süreç olan ev taşıma konusunda taşınmanın zorluklarını kolaya çeviriyor.

Büyükçekmece evden eve nakliyat taşınmanızın ilk adımı olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Ekspertizlerimiz adresinize gelerek eşyalarınızın türüne, miktarına ve taşıma mesafesine ve konumuna göre inceleme yaparak kaç kişinin çalışacağını, hangi büyüklükte araç tahsis edileceğini saptıyor ve size maliyeti ve zamanı içeren bir rapor sunuyorlar. Anlaşma sağlandığı takdirde karşılıklı sözleşme imzalanıyor ve belirtilen tarih ve saatte taşınma işlemine başlanıyor.

Büyükçekmece evden eve nakliyat hiçbir eşyaya zarar gelmemesi için oldukça dikkatli davranıyor, neyin nasıl taşınacağı konusunda bilinçli bir personel ile çalışıyoruz. Büyükçekmece evden eve nakliyat anlaşma sağlanması durumunda müşterilerinin eşyalarını bu anlayış içinde sigortalamaktadır.

Büyükçekmece evden eve nakliyat uzman ekibi beyaz eşyadan, elektrikli gereçlere, mobilya takımlarınıza kadar gerekli tesisat bağlantılarını, mobilyalarınızın gerekli de montajları ve yerinde yeniden kurulumlarını güven ile yapar. Yüksek katlardan dahi büyük zor parçaları dış asansör ekipmanı ile güvenle indirir, kırılacak, çizilecek eşyalarını koruma altına alınır. Her eşyanız usulüne uygun olarak paketlenir. Bu işler için sadece kendi bünyesindeki elemanları çalıştırır.

Büyükçekmece evden eve nakliyat hizmetlerini gerçekleştirirken yaptığı işin bilincinde ve hassasiyetinde görevini tamamlar. İşimize eşya taşımak gözüyle değil sıcak yuvalarınızı taşımanın hassasiyeti ile hizmet veriyoruz.

Büyükçekmece evden eve nakliyat size güvenilir, profesyonel taşınma hizmeti sunuyor.  Ehliyetsiz ve günü kurtarma peşindeki firma görünümlü taşıyıcılardan uzak durmanızı önerir. Taşıma için zamanında gelmeyebilecekleri gibi iş sonunda çeşitli bahaneler ile ekstra maliyetler yüklemeleri alışılmadık davranışlar değildir.
Bize Ulaşın

Whatsapp Destek