N A K L İ Y E
  • 08:30 – 19:00

Beykoz Kanlıca Evden Eve Nakliyat

  • Anasayfa
  • Beykoz Kanlıca Evden Eve Nakliyat

Beykoz Kanlıca Evden Eve Nakliyat

(BEYKOZ) KANLICA EVDEN EVE NAKLİYAT

Yeni bir eve taşınmak hem yorucu hem maliyetli bir iştir. Ama bunun yanı sıra tatlı bir telaş, umutlu bir değişim demektir. Taşınma sürecinde İşin yorucu kısmını bize bırakın. Uygun fiyatlarımız ve profesyonel ekibimizle evinizi biz taşıyalım. Siz taşınma heyecanını huzur içinde yaşayın.

Kanlıca evden eve nakliyat hizmetimiz ile değerli eşyalarınız zarar görmeden, siz yorulup strese girmeden taşınmanızı garanti ediyoruz. Fulya Nakliyat olarak evden eve nakliyat işine yük taşımak gözüyle değil, bir ailenin yuvasını taşımak gözüyle bakıyor, işimizi hassasiyetle yapıyoruz.

Kanlıca evden eve nakliyat hizmetine ihtiyacınız var ise hemen bizi arayınız. Öncelikle ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınızın miktar ve durumunu belirliyoruz, oturduğunuz ve taşınacağınız adreslerin konumu ve mesafesini değerlendiriyoruz. Ve size ekspertiz raporu sunuyoruz. Olabilecek en uygun fiyat ile kaliteli bir hizmet sözü veriyoruz. Sözleşme yaparak eşyalarınızın sigortalanmasını sağlıyoruz. Müşterilerimizin güveni bizim için her şeyden önemlidir. Bu yüzden sigorta işini ciddiye alıyor, evinizi planlı bir şekilde taşıma hazırlığı yapıyoruz.

Eşyalarınız sizin için olduğu kadar bizim içinde çok kıymetli. Bu yüzden işinin ehli kişilerden oluşan bir kadroya sahibiz. Mobilyalarınızın demonte ve montajından, elektrikli aletlerinizin bağlantılarının sökülüp yeniden kurulumuna kadar her detayı büyük bir incelik ve hassasiyetle yapıyoruz. Küçük ve kırılgan eşyalar için özel kutularımızdan, gerekir ise ağır eşyaların pencere tipi asansör ile indirilmesine, uzman mobilya montaj, demontaj elemanına kadar gerekli her ekipman ve personelimizle birlikte kusursuz bir taşınma hizmeti veriyoruz.

Kanlıca evden eve nakliyat hizmetimizi, eşyalarınız istediğiniz şekilde yerleştirerek, yeni evinizde yaşamaya başlayacağız duruma getirerek tamamlıyoruz.

Fulya Nakliyat, Kanlıca evden eve nakliyat hizmetini, uzman kadrosu, donanımlı ve farklı ebatlardaki araçları ve özel paketleme ve taşıma ekipmanları ile profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizi yormadan, strese sokmadan belirtilen sürede yeni adresinize yerleşmenizi sağlıyor, hasarsız olarak teslimat yapıyoruz.

Kanlıca evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanarak huzur içinde taşınmak için 532 058 43 04 ve 216 397 06 16 numaralarını arayabilir, info@fulyanakliyat.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.


Bir diğer hizmet bölgemiz olan Beykoz Acarkent Evden Eve Nakliyat işlemleri için makalemizi okuyabilirsiniz.
Bize Ulaşın

Whatsapp Destek