N A K L İ Y E
  • 08:30 – 19:00

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

  • Anasayfa
  • Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

Taşınmak gündeme gelince hepimizde bir telaş başlar. Taşınma işleri hem maddi hem de manevi olarak oldukça zor bir süreçtir. Bu zor süreci en kolay şekilde aşmanın doğru adresi Fulya Evden Eve Nakliyat, İstanbul’ un tüm bölgelerinde hizmet vermektedir.

Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile de Bayrampaşa ve civarında ki taşınma telaşı içinde olan müşterilerimize profesyonel hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Sizlere deneyimli ve uzman kadromuz, tam donanımlı araçlarımız ve profesyonel taşıma ekipmanlarımız ile sorunsuz bir taşınma garantisi veriyoruz. Siz hiçbir şeye elinizi sürmeden, yorulmadan taşınmanın keyfini sürerken biz Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmetimizi en güvenilir şekilde veriyoruz. Eşyalarınıza zarar gelmeden, olabilecek en kısa sürede yeni yuvanıza taşınmanızı sağlıyoruz

Sorunsuz bir taşınma için Bayrampaşa evden eve nakliyat sizlere taşınma öncesi ücretsiz ekspertiz hizmetimizle taşınma planı raporu veriyoruz. Ekspertiz elemanlarımız yerinize gelerek eşyaların miktarına, büyüklüğüne, cinsine göre incelemeler yapar, taşınılacak mesafesini, konumunu değerlendirir ve en uygun taşınma planını rapor ederek tarafınıza ulaştırırlar. Bu çalışma sonucunda kaç personel çalışacağı, hangi aracın kullanılacağı, taşınmanın ne kadar sürede tamamlanacağı belirlenir. Maliyet bilgisi de içeren taşınma raporu ile müşterilerimiz bilgilendirilir.

Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmetimiz için karşılıklı sözleşme hazırlandıktan sonra eşyaların sigortalanma işi tarafımızdan gerçekleştirilir.

Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmetimiz, eşyaların güvenli bir şekilde paketlenerek sistemli bir şekilde araca yerleştirilmesini, elektrikli aletlerin ve beyaz eşyaların tesisat işlerinin aynı şekilde kusursuz olarak yapılmasını kapsamaktadır. Mobilyalarınızın de montaj ve yerinde yeniden kurulumu özenle yapılmakta, büyük parça eşyaların yüksek katlardan bile indirilmesini sağlayan dış asansör ekipmanları ile indirilip güvenli bir şekilde yeni adrese taşınan eşyalar, müşterilerimizin belirttiği şekilde yerleştirilip, montajları yapılarak eksiksiz bir şekilde teslim edilmektedir.
Bize Ulaşın

Whatsapp Destek