N A K L İ Y E
  • 08:30 – 19:00

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

  • Anasayfa
  • Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Fulya evden eve nakliye hizmetleri ile tüm İstanbul bölgelerinde profesyonel taşımacılık yapmaktadır.  Bir Fulya evden eve nakliyat organizasyonu olan Bağcılar Evden Eve Nakliyat ev taşıma hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerine taşınmanın kolaylığını ve konforunu yaşatan uzman ekibi ve donanımlı araçları ile hizmet vermektedir.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile taşınma raporu hazırlıyoruz. Ekspertizlerimiz adresinize gelerek eşyaların durumuna, miktarına ve türüne göre kaç personel çalışacağını, taşınmanın ne kadar zamanda gerçekleşeceğini ve ne tür bir araç kullanılacağını tespit ediyorlar. Taşınılacak adresin uzaklığı ve konumu da hesaplanarak ücret bilgisi de içeren bir taşınma planı sunuyoruz. Anlaşma durumunda tüm eşyaların sigortalanmasını sağlıyor ve belirtilen gün ve saatte Bağcılar Evden Eve Nakliyat hizmetimizi başlatıyoruz.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat, iş akışı genel olarak şöyle gelişir. Eşyaların güvenli bir şekilde paketlenerek sistemli bir şekilde araca yerleştirilmesini, elektrikli aletlerin ve beyaz eşyaların tesisat işlerinin aynı şekilde kusursuz olarak yapılmaktadır. Mobilyalarınızın de montaj ve yerinde yeniden kurulumu özenle yapılmakta, büyük parça eşyaların gerekir ise yüksek katlardan bile indirilmesini sağlayan dış asansör ekipmanları ile indirilip güvenli bir şekilde yeni adrese taşınan eşyalar, müşterilerimizin belirttiği şekilde yerleştirilip, montajları yapılarak eksiksiz bir şekilde teslim edilmektedir.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat olarak siz ve eşyalarınızın güvenliği önceliğimizdir. Tüm bu çalışmalarımız resmi nakliye sigortası ile desteklenerek size güvenceli bir hizmet sunuyoruz.

Ehliyetsiz ve günü kurtarma peşindeki firma görünümlü taşıyıcılardan uzak durmanızı önerir. Taşıma için zamanında gelmeyebilecekleri gibi iş sonunda çeşitli bahaneler ile ekstra maliyetler yüklemeleri alışılmadık davranışlar değildir.  Sizlere Bağcılar Evden Eve Nakliyat ile çalışıp zarar görmemenizi öneriyoruz.
Bize Ulaşın

Whatsapp Destek