N A K L İ Y E
  • 08:30 – 19:00

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Fulya Nakliyat olarak uzun yıllardır İstanbul geneline hizmet vermekteyiz. Bir Fulya nakliyat organizasyonu olan Avcılar evden eve nakliyat hizmetimiz ile Avcılar ve çevresinde ki taşınmayı düşünen müşterilerimize profesyonel taşınma hizmeti sunmaktayız. Yılların deneyimi ve uzman ekibimiz sayesinde sorunsuz, kusursuz ve stressiz bir taşınmanın sözünü veriyoruz.

Avcılar evden eve nakliyat olarak, zorunlu ve zor bir iş olan taşınmanın maddi külfetleri göz korkutsa da eğer doğru bir firma ile çalışır iseniz işlerin düşündüğünüzden kolay ve hesaplı olacağını garanti eder.

Avcılar evden eve nakliyat hizmetlerinin ilk aşaması ücretsiz ekspertiz hizmetidir. Ekspertiz hizmeti sayesinde eşyalarınızın miktarına ve konumuna hem de taşınılacak mesafeye göre hizmet bedelinin de belirtildiği raporu hazırlıyoruz. Bu sayede işinizin bütçesi eksiksiz belirlenmiş oluyor.

Avcılar evden eve nakliyat hiçbir eşyaya zarar gelmemesi için oldukça dikkatli davranıyor, neyin nasıl taşınacağı konusunda bilinçli bir personel ile çalışıyoruz. Avcılar evden eve nakliyat anlaşma sağlanması durumunda, müşterilerinin eşyalarını bu anlayış içinde sigortalamaktadır.

Evden eve nakliyat eşyalarınızın paketlenmesinden beyaz eşya ve elektrikli cihazlarınızın tesisat söküm, montaj işlerini, sorunsuz tamamlıyoruz. Mobilyalarınızın gerekli de montaj ve yeniden montaj işleri ve gerekir ise sökülemeyen büyük eşyalarınızı yüksek katlardan dahi dış asansör ekipmanımız ile taşınmayı gerçekleştiriyoruz.  Uzman elemanlarımız ve ekipmanlarımız bu zor işleri sizin için kolaya dönüştürüyor.

Ehliyetsiz ve günü kurtarma peşindeki firma görünümlü taşıyıcılardan uzak durmanızı önerir. Taşıma için zamanında gelmeyebilecekleri gibi iş sonunda çeşitli bahaneler ile ekstra maliyetler yüklemeleri alışılmadık davranışlar değildir.  evden eve nakliyat size güvenilir, profesyonel taşınma hizmeti sunuyor.
Bize Ulaşın

Whatsapp Destek