N A K L İ Y E
  • 08:30 – 19:00

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

ATAŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ

0532 058 43 04 – 0532 657 32 35

Taşınmak, yeni bir eve yerleşmek hem zorlu hem de zaman isteyen bir iştir. Maddi manevi bu zor dönemde evden eve nakliyat firmaları ihtiyaç sahiplerine büyük kolaylık sağlamaktadırlar. Tabi ki doğru ve dürüst bir nakliyat firması seçmek gereklidir.

Fulya Nakliyat, yıllardır Anadolu Yakasında nakliye hizmeti vermekte ve en iyi nakliye firmaları arasında bulunmaktadır. Ataşehir Semtinde de evden eve nakliyat hizmetleri ile taşınma ihtiyacı olan müşterilerine profesyonel nakliye hizmeti vermektedir.

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetimizle, uzman personelimiz ile eşyalarınıza zarar gelmeden, müşterilerimizi yormadan, üzmeden taşınma işleminizi gerçekleştiriyoruz. Talebiniz üzerine öncelikle ekspertiz göndererek, eşyalarının durumunu, taşınılacak bölgenin uzaklığını ve konumunu değerlendiriyoruz. Bu ekspertiz çalışması sonucunda karşılıklı anlaşma sağlandığında sözleşme yapıyoruz. Eşyalarınız sigorta kapsamında, belirtilen gün ve saatte taşınma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Fulya Nakliyat, Ataşehir evden eve nakliyat hizmetini uzman, işinin ehli personeli ile gerçekleştirmektedir. Eşyalarınızı özel ambalaj ve kutularla paketleyerek yük taşımada ve montajlama da tecrübeli ekibimizle aracımıza yüklüyor ve yeni adrese taşınmasını sağlıyoruz. Eşyalarınızın sigortalanması zamanında tek tek yapılmaktadır.  Yeni adresinize ulaşan eşyalarınız aynı şekilde büyük bir titizlikle taşınarak dilediğiniz şekilde yerlerine yerleştirilmektedir. Montaj işleri tamamlanarak sağlam bir şekilde teslim edilmektedir. Ödeme işlemi eşyalarınız yerlerine yerleştikten sonra alınmaktadır.

Fulya Nakliyat Firması, son teknoloji ürünü nakliye araçlarına sahiptir.  Eşyalarınızın en güvenli şekilde taşınması için kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti vermek temel prensibimizdir. Siz değerli müşterilerimize özenli, dikkatli ve hassasiyetle hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Ücretlendirme konusunda da en uygun fiyatlarımızla dikkat çekmekte ve hesaplı bir şekilde eşyalarınızı taşımaktayız.

Ataşehir evden eve nakliyat ihtiyacınız için 532 058 43 04 ve 216 397 06 16 numaralarını arayabilir, info@fulyanakliyat.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Yetkili personelimiz sizle en kısa zamanda iletişim kurarak sorularınızı yanıtlayacak ve ekspertiz elemanlarımızı size yönlendireceklerdir.

Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti veren Fulya Nakliyat ile huzur içinde taşınmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Eşyalarınız zarar görmeden siz yorulmadan temiz bir taşınma gerçekleştirmiş olacaksınız. Bunun için bizi aramanız yeterlidir.

İstanbul’ un en iyi nakliye firmalarından olan Fulya Nakliyat, Ataşehir’ de de evden eve nakliyat hizmetleri ile siz değerli müşterilerinin yanındadır.

Taşınmak maddi manevi zor ve yorucu bir iştir. Bu yüzden doğru nakliyat firmasını bulmak oldukça önemlidir. Piyasada bu işi yapan firma sayısı oldukça fazladır ancak layıkıyla yapan ehliyetli firmaları seçmek en önemli noktadır.

Prokent Nakliyat, Ataşehir evden eve nakliyat hizmetini profesyonel bir çalışma ve deneyimli iş gücü ile gerçekleştirmektedir. Her şeyden önce eşyaların sigortalanmasını sağlayarak istenmeyen kazalara karşı eşyalar koruma altına alınmaktadır.

Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek taşınmanın nasıl ve ne şekilde yapılacağını saptıyor ve en uygun şekilde en uygun fiyatlarla taşınmanızı sağlıyoruz. Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimiz öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirler. Ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın miktarına ve türüne, taşınılacak mesafeye uzaklığına göre hizmet bedelinin de belirtildiği taşınma raporu hazırlıyoruz.

Ataşehir evden eve nakliyat, eşyalarınızın paketlenmesinden cihazlarınızın tesisat işlerine, mobilyalarınızın demontaj ve montaj işlerine kadar her aşamayı büyük bir dikkat ve özenle gerçekleştiriyoruz. Gerekir ise sökülemeyen büyük eşyalarınızı yüksek katlardan dahi dış asansör ekipmanımız ile taşınmayı gerçekleştiriyoruz.   Deneyimli personelimiz ve özel paketleme – taşıma ekipmanlarımız ile eşyalarınız güvenli bir şekilde yeni adresinize ulaştırılmaktadır.

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetimiz sırasında siz yorulmuyor, sıkıntıya girmiyorsunuz. Yeni bir eve taşınmanın heyecan ve sevincini yaşıyorsunuz. İşin yükünü üzerinizden alıyor, size heyecanlı ve mutlu bir başlangıç sağlıyoruz.

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak bizim için her şeyden önemlidir. Bu prensibimiz ile her geçen gün daha da büyüyor ve hizmet ağımızı genişleterek mutlu müşteriler kazanıyoruz.
Bize Ulaşın

Whatsapp Destek