N A K L İ Y E
  • 08:30 – 19:00

Hakkımızda

"EV TAŞIMANIN EN KOLAY YOLU"

Fulya Nakliyat 2003 yılından itibaren nakliye taşımacılığında hizmetler de bulunarak halen bu alanda çalışmalarına devem etmektedir. Nakliye firmaları arasında öncü firma olan fulya nakliyat hizmet verdiği alanlar da siz değerli müşterilerine her zaman sorunsuz olarak hizmet vermeyi kendine amaç edinmiş nakliye alanında müşterilerine eşsiz hizmetler sunmaya devam etmiştir. Kurulduğu andan itibaren müşterilerine her zaman garantili taşıma alanında hizmet vermeyi amaçlamış olmakla birlikte halen bu alanında hizmet vermektedir.

Fulya nakliyat nakliye hizmetlerinde siz değerli müşterilerimize inceleme yaparak oluşabilecek tüm engelleri ortadan kaldırmayı amaçlamıştır. Bunun için müşterilerimize her zaman 7 / 24 saat hizmet vermektedir.

0532 058 43 04 – 0532 657 32 35 telefon numaralarında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz sizlere her daim yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Siz değerli müşterilerimize her daim hizmetin en iyisini verebilmek için gece gündüz çalışmalar yapmaktayız.

Fulya nakliyat olarak teknolojik gelişmeleri yerinde takip ederek siz değerli müşterilerimize yeniliğe uygun faaliyetleri firmamıza uygulamaktayız.

Fulya nakliyat, nakliyat işlemlerin de alanında hızlı ve güvenli hizmet vermeyi her zaman amaçlamıştır.

 

Image

Bize Ulaşın

Whatsapp Destek