Ofis, Banka ve Fuar Taşımacılığı işlemlerinde de Ataşehir evden eve nakliyat işlemlerinde de sizlere aynı kapsamlı garantiyi vererek, aynı kaliteli şartlarda hizmet veriyoruz. Fulya Evden Eve Nakliyat firması olarak bugün gerçekleştirdiğimiz tüm nakliye işlemleri küçüğünden büyüğüne bizim için aynı önemdedir, üstlendiğimiz sorumluluk değer taşıdığımızın bilincinde olduğumuzu bildiğimiz için yüksek! Bundan emin olabilirsiniz.

Üstelik taşımacılık alanında hem yasak, k belgeli hem de kişisel / kurumsal sayısız referansa sahip olmamıza rağmen sizlere sunduğumuz garanti ıslak imzalıdır. Asla sadece söze itimat etmek zorunda kalmadan, tamamen hasar sözleşmeli olarak bizlerden hizmet alacaksınız.

Bahsettiğimiz bu sözleşme sadece taşıma sırasında geçerli değildir. Nakliye işleminin başından sonuna değin geçerlidir. Ambalajlama Hizmetimiz sırasından yerleştirmeye kadar eğer bir hasar meydana gelirse sizlere karşılığı hem bedelinde hem de nakit olarak ödenir.

Hangi durumda ne kadar ödeyeceğimiz tüm taşımacılık işlemlerimiz öncesinde ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz mal envanteri ile belirlenir. Bedel biçimi olarak adlandırılan bu aşamada sorumluluğunu aldığımız eşyaların ya da malların maddi karşılığı belirlenir. Üstelik sizlere sunduğumuz garanti yine sadece bu kadarla sınırlı değil! Keşif işlemlerimiz de tamamıyla ücretsiz olur her zaman yerinde gerçekleştirilir. Bu aşamada belirlediğimiz işlem süresi ve ücretini de garanti sözleşmesi üzerinde muhakkak belirtmekteyiz.

Dilerseniz Depolama Hizmetimiz sayesinde nakliye işlemlerinizi ileri tarihli olarak da gerçekleştirebilirsiniz ama sadece depolama olarak da bizlerden hizmet alabilirsiniz. Firmamız hizmet verdiği her alanda her zaman hem en iyi kaliteyi hem de en iyi fiyat ayrıcalığını sizlere sunmaktadır.

Sadece lokal, belirli bölgelerde hizmet veren bir firma değiliz, kurumsalız! Bu durum ekip & ekipman bakımından sektördeki en iyilerden biri olduğumuz anlamına gelmekte. Ör, Asansörlü Nakliyat işlemleri için +kiralamaya gitmeden bu hizmeti en uygun fiyat ayrıcalığıyla elde edersiniz. Elbette ekipman ve ekip; kalite ve uzmanlığından kaynaklanan nedenlerle olduğu gibi ayrıca müşteri memnuniyeti adına düşük kâr marjı ile çalışmamız da tüm Şehiriçi, Şehirlerarası Nakliyat işlemlerinizi her zaman en kaliteli ve en uygun fiyatlı şekilde gerçekleştirmemize neden olur.

Not: Ambalajlama Hizmetimiz eğer istenirse Evden Eve Nakliyat işlemleri için mutfağın toparlanmasını da kapsayabilir.