Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

ÜMRANİYE EVDEN EVE NAKLİYAT

Ümraniye evden eve nakliyat ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz. Fulya Nakliyat’ ın profesyonel ve uzman hizmetleri ile taşınmak artık çok kolay ve sorunsuz…

Fulya Nakliyat, Anadolu Yakası’ n da vermiş olduğu profesyonel nakliyat hizmetlerini Ümraniye evden eve nakliyat işinde de göstermekte ve en iyi nakliyat firmalarının başında gelmektedir.

Ümraniye evden eve nakliyat ihtiyacınız için Fulya Nakliyat’ın uygun fiyatlı profesyonel taşınma hizmetinden yararlanmak için bizi arayınız. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz ihtiyaçlarınızı belirleyerek ekspertiz elemanlarımızı size yönlendirmektedirler. Ekspertizlerimizin eşyalarınızın durumunu, miktarını, taşınacağınız evin adresini, konumunu inceledikten sonra size bir taşınma planı sunacaklardır. Anlaşma sağlandığı durumlarda sözleşme yapılmaktadır. Eşyalarınız sigortalanmakta ve dikkatli bir şekilde işinin uzmanı personelimiz tarafından büyük hassasiyet ve dikkat ile paketlenerek taşınmaktadır. Mobilyaların montajından kurulumuna, paketlenip paketlerin açılmasına, taşınıp yerleştirilmesine kadar tüm taşınma hizmetleri uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Taşınmak, maddi manevi zor ve zaman alan bir iştir. Biz taşınmak durumunda olan müşterilerimize hem maddi hem de manevi destek olarak bu zorlu süreci kolaylaştırıyoruz. Eşyaların zarar görmemesi, taşınmanın zamanında yapılması, güvenli bir şekilde yeni adrese nakledilmesi için uzman bir ekiple ve araçlar ile çalışıyoruz. Özel ambalaj ve kutularımızla eşyalarınızın güven içinde taşınmasını sağlıyoruz. Tüm bu profesyonel hizmetlerimizi piyasanın altında fiyatlarla sizleri üzmeden yapıyoruz.

Ümraniye evden eve nakliyat konusunda uzman ekibimiz ile büyük bir özgüven içinde hizmet veriyor, kusursuz bir taşınma garantiliyoruz. Müşterilerimiz yorulmadan, ellerini hiçbir eşyaya sürmeden yeni adreslerinde yaşamaya başlıyorlar. Sözleşme kapsamında taşınma tamamlandıktan sonra ödeme alınmaktadır. Eksiksiz, hasarsız ve zamanında bir taşınmanın mutluluğu yaşatmak en büyük hedefimizdir. Bunun için kaliteden ödün vermeden en iyi araçlarla taşınmanızı sağlıyoruz.

Fulya Nakliyat’ın Ümraniye evden eve nakliyat hizmeti için 532 058 43 04 ve 216 397 06 16 numaralarını arayabilir, info@fulyanakliyat.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Yetkili personelimiz sizle en kısa zamanda iletişim kurarak sorularınızı yanıtlayacak ve ekspertiz elemanlarımızı size yönlendireceklerdir.

Ümraniye evden eve nakliyat hizmetimizden memnun kalacağınızı garanti ediyor, yeni adresinizde mutlu bir yaşam diliyoruz.

Ümraniye Evden eve nakliyat hizmetlerini en doğru şekilde yapan firmamız Prokent nakliyat firmamız sorunsuz olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Siz değerli müşterilerimize her zaman en uygun fiyatlar ile hizmet vermek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Hizmet aşaması olarak kaliteli ve alanında profesyonel kadro ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ümraniye evden eve nakliyat firmaları arasında öncü bir konumda olan firmamız Ümraniye’den başka bir il veya semte taşınmak için tercih edebilirsiniz. Ümraniye gelişmiş semtlerden biri olarak karşımıza çıkmakta, Kadıköy, Ataşehir, Yenisahra, gibi semtlere yakınlığı olarak bilinmektedir. Memur statüsünde olan ve işçilerin yoğun olarak çalıştığı bu alanda oturmak oldukça doğal bir hal almıştır. Ümraniye’yi tercih etme sebeplerinizden biri de güzel görünümlü evleri, konum, metroya yakınlık, gelişmişlik gibi birçok sebebi sayabiliriz. Peki, Ümraniye’den neden taşınmak istersiniz. Son yapmış olduğumuz anketler neticesinde bu alandan başka bir alana gitmenin en büyük sebepleri memurların tayinlerinin çıkması ve yeni atamaların olması gibi sebeplerden dolayı bu alanları terk ediyorlar. Kolay kolay terk etme sebepleri konum, trafik gibi sebepler oluşturmamaktadır.

Ümraniye evden eve taşımacılık hizmetlerimiz kapsamında yapmış olduğumuz bir sonucu sizinle paylaşmak isteriz; Ümraniye semtine başka illerden birçok talep gelmekte ve bu talepleri genel olarak Ümraniye iç merkezlere yerleşmek olmaktır. Metro, merkezlere yakınlık, Türkiye’ye gelen dış göçler gibi birçok neden Ümraniye de ev fiyatlarını yükseltmekte ve asgari ücret ile geçimini sağlayan ailelerin burayı tercih etmesi gibi bir olasılıkları en aza indirmektedir. Merkez semtlerinden daha çok dış mahallerine göre yoğunlukların arttığını görebilmekteyiz. Ümraniye evden eve nakliyat hizmetlerinde son derece önemli olan tüm gelişmeleri siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaya devem edeceğiz.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat / Mahalleler

Ümraniye evden eve nakliyat hizmetleri genel olarak en çok yoğun gösterilen alanlar mahalleler olarak bilinmektedir ve mahallerde ki durumları siz değerli müşterilerimize anlatmak isteriz.

Nakliyat hizmetleri gelen olarak mahalle alanlarında daha iyi aşama kaydetmektedir. Sokakların geniş olması, evlerin tek kat, asansörlü nakliyatları kullanabilmemiz, araçların yanaşabilme, merdiven uzatabilme gibi özellikler göz önüne alınarak hizmet aşamasının çok rahat bir şekilde ilerlediğini sizinle paylaşmak isteriz.

Ümraniye Mahalleri / Nakliyat

Prokent evden eve nakliyat hizmetleri Ümraniye’nin tüm mahallelerine hizmet vermektedir. Tabi mahalle olarak 35 tanedir. Tüm mahallerine ücretsiz ekspertiz hizmetimiz vardır. Sizlerin de bu avantajlardan yararlanmasını isteriz.

Mahallelerimiz hakkında nasıl bir hizmet verdiğimizi öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçiniz. Araç parkurlarımız ile tüm mahallelere girebiliriz.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat / Profesyonel Hizmet

Herkesin bir bütçesi vardır nakliyat için bu bütçeyi iyi kullanmak isteyebilir. Ama dikkat edilmesi gereken yönlerini bir daha söylemek isteriz ki, en ucuza yapılan iş, sizlere daha büyük maliyetler çıkartacak ve bu maliyetler ödeyeceğiniz paradan daha çok fazla olabilir. Sizlerde en iyi şekilde hizmet alabilmek ve bütçenizden biraz daha tasarruf etmek isterseniz o zaman doğru adrestesiniz. Web sayfamızda bulunan nakliyat iletişim numaralarından bizimle 7 / 24 saat hizmete geçebilir siniz.

Değerli müşterilerimiz bizler sizlere nasıl kaliteli ve profesyonel hizmet veriyoruz bu konularda ki yazılarımızı okumaya devam ediniz. Sizler bizimle iletişime geçtiğiniz de sizleri müşteri hizmetlerimiz en iyi şekilde hizmet aşamasından sizlere sözlü olarak aktarım yapacaktır.

Bizler asla kaliteden ödün vermeden her zaman sorunsuz hizmet vermek için çalışmaktayız. Amacımız asla sizlere zorluk üretmek değil, çıkan zorlukları aşmaktır.

 Ümraniye Evden Eve Nakliyat / Fiyatları

Sizlere sorunsuz olarak hizmet verebilmek için fiyatlandırma konusunda detaylı bilgi vermek isteriz ki bu aşama hem sizlerin için hem de bizlerin için çok önemlidir en baştan anlaşma yapılır ise ne siz mağdur duruma düşersiniz ne de biz mağdur duruma düşeriz. Fiyat verme konusu da ise aşamalar şu şekilde ilerlemektedir;

  • Sizler bizler iletişim sayfasına yer alan telefon numaralarından arayarak hizmet almak istediğinizi söylersiniz.
  • Firmamız bulunduğunuzu yere ücretsiz ekspertiz hizmeti gönderir.
  • Ekspertiz hizmetimizde eşyalarınızın ne kadar (fazla mı, az mı), eviniz 3 + 1, 2 + 1 mi?
  • Eşyalarınız için asansörlü nakliyat kullanmak gerekir mi? Gerekmez mi?
  • Eşyalarınız için montajlama işlemi var mı? Yok mu?
  • Yeni taşınacağınız adres neresi, kaçıncı kat.
  • Eşyalarınızı siz mi paketleme yapacaksınız? Yoksa firmamızın uzmanları tarafından mı yapılacak?
  • Bazı durumlar da sadece araç bizden olur. Taşıma işlemlerini siz yaparsınız hangisini tercih ediyorsunuz.
  • Ev de yer alan eşyaların yoğunluğuna göre hangi aracın kullanmak için karar verilmesi
  • Ödeme şekli

Gibi soruların cevaplarını karşılıklı olarak sorduktan sonra Nakliyat Fiyatı ortaya çıkmış oluyor.

Şayet bu anlamda sizinle anlaşma sağlanır ise sözleşme imzalanır ve kaparo talep edilir. Vereceğiniz kaparo tutarı anlaşma fiyatının üçte biri olmak şartı ile kabul edilmektedir. Sizlere en iyi hizmet verebilmek için bu aşamayı bu şekilde gerçekleştirilmiştir.

Taşıma yapılacak olan adrese taşınma tarihleri ve saatleri verilerek istenilen o zaman aşımında yerinde olunarak eşyalarınız paketleme yapılacak şekilde işleme başlarız. İşlemlerimiz her alanda siz değerli müşterilerimize zorluk çıkarmadan sorunsuz bir şekilde yapılır. İlk olarak yatak odasında bulunan yatak odası takımı sökülür.(bu işlemi alanında uzman olan kişilerimiz tarafından gerçekleştirilerek yapılır. Eğer ki bilmeyen bir kişinin bu işi yapması eşyalarınıza zarar verebilir.)

Eşyalarınız özenle patlı naylonlara sarılarak sarsılma anında kırılmamasını engellenebilir. Patlı naylonlar ve stireclerin tamamı bizim tarafımızdan ücretsiz bir şekilde karşılanma yapılmaktadır. Aynı şekilde beyaz eşyalarınızın paketlenme işlemleri alanında tecrübeli kişiler tarafından yapılmaktadır. Bu işlemlerin sonunda artık eşyalarınızı araçlara yağmaya gelmiştir. Eşyalarınızı getirmiş olduğumuz araçlara en iyi şeklide düzenli bir yapıda koyarak dışarıda eşya kalmasını tamamen engellemiş oluruz. Diyelim ki taşınma yaptığınız yere araçlarımız girmedi o zaman asansörlü nakliyat aracı çağırarak eşyalarınızı güven içerisinde indirme işlemi yapabiliriz.

Eşyalarınız için sizlere her daim en iyi hizmet için çalışan ve müşterilerine güler yüzlü bir hizmet sergileyen firmamız her daim kaliteden ödün vermeden Ümraniye evden eve nakliyat hizmetlerini yerinde getirmeyi çalışmıştır.

Eşyalarınız güvenli bir yükleme sonrası yeni adresinize doğru hareket etmektedir. Adrese ulaşıldığı zaman boşaltma hizmetleri için zemin oluşturulur. Eşyaları çıkartacağımız asansör var mı? Yok ise nakliyat asansörü kurulur mu gibi soruların cevapları bulunarak hizmete başlarız. Eşyalarınız sizlerin belirttiğiniz evin içerisinde ki yerlere konularak eşyalar indirilir. Eşyalarınız arasında beyaz eşya, koltuk kanepe, yatak odası takımı, sökülmüş eşyalar yerine takılarak nakliyat işlemleri biter. Anlaşmaya göre geri kalmış ücret talep edilir. Eğer eşyalarınızda herhangi bir sorun var ise orada bulunan görevliye bu sorunu bildirmeniz yeterli olacaktır. Görevli incelemelerin ardında gerekli işlemleri başlar hata nakliyat firmasında ise ücretini ödeme yapar.

Firmalar arasında her zaman doğru dürüst nakliyat firması çıkmaz onun içindir ki eşyalarınız bizim için çok önemli olmakla birlikte bir ailenin taşıdığımız için bizde mutluluk gurur duyarız.

Ümraniye evden eve nakliyat hizmetleri için sizlerden gelen soru ve sorunları bizler 7 / 24 saat cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat / İletişim

Ümraniye evden eve nakliyat firması ile siz değerli müşterilerimize 7 / 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz. Nakliyat İletişim sayfasında yer alan telefon numaralarından bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Bizler Ümraniye evden eve nakliyat firması olarak birçok alanda faaliyet göstermeye devam etmekteyiz. Örnek olarak sadece ev eşyası taşımıyoruz ofis taşıma hizmetlerini de yerine getiriyoruz. Aynı zamanda eşya paketleme hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Eşyalarınızı depolama hizmetlerimiz ile güvenli bir şekilde bizler tarafından korunacak ve isteğiniz üzerine o eşyalar adresinize teslim edilecektir. Eşyalarınızı taşınma alanlarından biri de villa taşımadır. Eğer Ümraniye de villa da oturuyor iseniz villa taşıma hizmetlerini bizler her zaman en iyi şekilde ve en uygun fiyatlar ile hizmet verebiliriz.

Değerli müşterilerimiz bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder. Alileriniz ile sağlıklı mutlu bir şekilde hayat geçirmenizi yüce Allahtan niyaz ederiz. Yeni taşındığınız yerde sağlık ve mutluluk sizler ile olsun. Hoşça kalın…

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir