Bugün Kartal evden eve nakliyat işlemlerinin tamamında Fulya Evden Eve Nakliyat kalitesini seçmek size ayrıcalıklı hissettirir. Firmamız hem kurumsal hem de ev taşımacılığı alanında faaliyet göstermektedir. Evden Eve Nakliyat işlemleri de dahil sorumluluğunu aldığımız tüm nakliye işlemlerinde garantili olarak sizlere hizmet veriyoruz. İmzalanan sözleşme sizi sadece hasarlarla meydana gelecek maddi kayıptan korumaz. Bu sözleşme üzerinde keşif sırasında belirlenen işlem süresi ve işlem ücreti gibi detaylar da yer almaktadır. Yani geç teslim gibi bir durumda da zararınız telafi edilir. Üstelik işlemlerimiz sırasında asla ücretin değişmeyeceğinden emin hizmet alırsınız.

Depolama Hizmeti sırasında olduğu gibi Ofis, Banka ve Fuar Taşımacılığı işlemlerimiz sırasında da sizlere ücretsiz olarak mal envanteri hizmeti vermekteyiz. Amacımız sorumluluğunu üstlendiğimiz eşyaların envanter sayesinde maddi değerlerini belirlemek. Diğer ismi ile bedel biçimi olarak adlandırılacak bu işlemle eğer nakliye sırasında herhangi bir kaza / hasar meydana gelirse sizlere hasarın tam karşılığını o an nakit olarak ödememize imkân sağlamaktadır.

Asansörlü Nakliyat işlemlerimiz sırasında ekipman kiralamadan sizlere hizmet veriyoruz. Genel manada bu hizmetin yüksek fiyatlandırma ile sunulmasının temel nedeni +kiralamaya ayrılan bedeldir. Firmamız kendi kaliteli ekipmanları ve uzman ekibiyle sizlere hizmet verdiği için her zaman hem en kaliteli hem de en uygun fiyatlandırmayı sunmakta.

Şehiriçi Nakliyat işlemlerinize ek olarak Şehirlerarası Nakliyat alanında da sizlere her zaman garantili bir şekilde hizmet veriyoruz. Bilhassa uzun mesafede Ambalajlama Hizmeti çok önemlidir. Ama endişeniz olmasın. Çünkü gerçekleştirdiği taşımacılık faaliyetlerinin türüne bakmadan her zaman baştan sonra kaliteli seçimler yapan firmamız ambalajlama aşamasında da en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır.

Firmamız tamamen kurumsaldır. Resmi internet sitesi üzerinde yer alan k belgemizi ve kişisel / kurumsal sayısız referansımızı inceleyebilir. Yine online olarak keşif talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca eğer isterseniz İstanbul ofislerimize gelerek direkt bilgilendirme de alabilirsiniz. Çalışmalarımız sırasında her detayın farkında, tamamen profesyonel bir hizmet almak sizi memnun edecek elbette ama bu kalitede hizmeti en uygun fiyat seçeneğiyle elde etmek de memnun olmanıza neden olacak, bundan emin olabilirsiniz!