Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

ÇEKMEKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetine ihtiyacı olan değerli müşterilerimize profesyonel ekibimiz, farklı ebatlarda ki araçlarımız ve taşıma ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Anadolu Yakası’ nın en iyi firmalarının başında gelen Fulya Nakliyat, çeşitli kapasitedeki kapalı kasa kamyonları ile sizin için en ekonomik taşımayı yapmaktadır. Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak için telefon numaralarımızdan ve internet sitemizden bize ulaşabilirsiniz. Öncelikle taşınmanın yapılacağı yerler, kat durumları, eşyanın miktar ve cinsleri göz önüne alınarak sizlere işin mali boyutlarını da içeren bir ekspertiz raporu hazırlamaktayız. Bunun için bizimle irtibat kurmanızdan sonra ekspertizlerimiz adresinize gelerek incelemelerini yapmaktadır. Anlaşma sağlandığı takdirde sigortalama işlemleri ve nakliye sözleşmesi yapılmaktadır.

Sözleşme sonrası belirlenecek tarih ve saatte taşıma işlemini gerçekleştirecek ekibimiz adresinize gelerek eşyaların dikkatli bir biçimde paketlenmesini ve araca yüklenmesini gerçekleştirmektedirler. Çeşitli kapasitedeki kapalı kasa kamyonlarımızdan eşyalarınıza en uygun olan araçla eşyalarınız yeni adresinize iletilmektedir. Yükleme, indirme ve yol boyunca oluşabilecek istenmeyen kazalar tamamen sigortalı kapsamındadır. Ekibimiz yeni adresinize sizin gösterdiğiniz şekilde eşyalarınızı yerleştirerek montajını yaparak işlerini tamamlamaktadırlar. Ödeme nakliye işi tamamlandıktan sonra yapılmaktadır.

Çekmeköy evden eve nakliyat ihtiyacınız için güvenilir ve profesyonel bir firma arıyorsanız Fulya Nakliyat ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılama garantisi vermektedir. Taşınmak önemli ve ciddi bir iştir. İşinin ehli kişiler tarafından yapılmalıdır. Değerli eşyalarını kimse güvenmediği kişilere emanet etmez. Fulya Nakliyat olarak biz eşyanızı en güvenilir şekilde taşıyarak yeni yuvanızda huzur içinde yaşamaya başlamanızı sağlıyoruz.

Eşyalarınız her türlü kazaya karşı sigortalanmış olarak taşınırken siz hiçbir şeye elinizi sürmeden, yorulmadan, strese girmeden yeni adresinize yerleşiyorsunuz.

Çekmeköy evden eve nakliyat ihtiyacınız için 532 058 43 04 ve 216 397 06 16 numaralarını arayabilir, info@fulyanakliyat.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Yetkili personelimiz size bilgi vererek ihtiyaçlarınızı belirleyecek ve kısa sürede ekspertizlerimizi size yönlendireceklerdir. Bir telefon ile taşınma yükünden kurtulabilirsiniz.

Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetini Fulya Nakliyat firmasından almaktan mutluluk duyacağınızın garantisini vererek yeni yuvanızda huzur dolu bir yaşam diliyoruz.

ÇEKMEKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat sektörünün İstanbul’ da ki öncülerinden Fulya Nakliyat Çekmeköy’ de de siz değerli müşterilerine profesyonel taşımacılık hizmeti vermektedir.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat hizmetimizi yılların deneyimi ve kaliteli hizmet anlayışımız ile vermekteyiz. Uzman ve deneyimli personelimiz, donanımlı araçlarımız ve paketleme ekipmanlarımız ile hem uygun fiyatlı hem de güvenilir bir taşınma garantisi veriyoruz.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat olarak eşyalarınızı değil yuvalarınızı taşımanın hassasiyeti ile işimizi tam ve kusursuz yapmaktayız.

Taşınma dönemleri stresli ve yorucudur. Tüm eşyaları paketlemek, taşımak için personel ve araç arayıp bulmak ve yeni evi yerleştirmek profesyonel yardım almadan yapıldığında oldukça yorucu olmaktadır. Tabi ki piyasada ki her nakliyat firmasına güvenmek ve eşyaları teslim etmek de olumsuz sonuçlara neden olabilmektedir. Bu yüzden Çekmeköy Evden Eve Nakliyat olarak bize güvenin diyoruz. Siz hiçbir eşyaya elinizi sürmeden, ağır yükler kaldırmadan biz evinizi taşıyor ve istediğiniz gibi yerleştirerek size teslim ediyoruz.

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ve eşyalarınızın sigortalanması tamamen tarafımızdan sağlanmakta, istenmeyen kazalar olduğunda kaybınızın maddi karşılığı tarafınıza iade edilmektedir.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bize talebinizi iletebilirve ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ekspertizlerimiz adresinize gelerek eşyaların durumuna, miktarına ve türüne göre incelemeler yaparak, taşınacağınız yeni adresin uzaklığını da göz önüne alarak işin maliyetini içeren bir taşınma raporu hazırlamaktadırlar. Böylelikle taşınma işinin ne kadar sürede, kaç liraya mal olacağı siz değerli müşterilerimize iletilmektedir. Anlaşma sağlandığı durumda da sözleşme imzalayarak taşınma işlemi başlatılmaktadır.

Eşyalarınız türlerine göre özel paketleme ekipmanlarımız ile dikkatli bir şekilde paketlenerek araca yüklenmekte ve tüm montaj ve tesisat işi gerektiren durumlar uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Çekmeköy Evden Eve Nakliyat hizmetimiz yeni evinizi yerleştirip içinde yaşamaya başlayacağınız durumda sonlanmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir