Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

Taşınmak hem maddi hem de manevi olarak oldukça zor bir süreçtir. Bu zor süreci en kolay şekilde aşmanın doğru adresi Fulya Evden Eve Nakliyat, İstanbul’ un tüm bölgelerindeki organizasyonları ile hizmet vermektedir.

Beyoğlu evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile Beyoğlu ve civarında ki taşınma telaşı içinde olan müşterilerimize profesyonel hizmet vermekten kıvanç duymaktayız.

Taşınmanızın ilk adımı olarak Beyoğlu evden eve nakliyat sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Uzman elemanlarımız bizzat adresinize gelerek eşyalarınızın türüne, miktarına ve taşıma mesafesine göre inceleme yaparak kaç kişinin çalışması gerektiği, hangi büyüklükte araç gerektiğini saptıyor ve size maliyeti de içeren bir rapor sunuyorlar. Anlaşma sağlandığı takdirde karşılıklı sözleşme imzalanıyor ve belirtilen tarih ve saatte taşınma işlemine başlanıyor.

Beyoğlu evden eve nakliyat hiçbir eşyaya zarar gelmemesi için oldukça dikkatli davranıyor, neyin nasıl taşınacağı konusunda bilinçli bir personel ile çalışıyoruz. Beyoğlu evden eve nakliyat anlaşma sağlanması durumunda müşterilerinin eşyalarını bu anlayış içinde sigortalamaktadır.

Beyoğlu evden eve nakliyat hizmetimiz, eşyaların güvenli bir şekilde paketlenerek sistemli bir şekilde araca yerleştirilmesini, elektrikli aletlerin ve beyaz eşyaların tesisat işlerinin aynı şekilde kusursuz olarak yapılmasını kapsamaktadır. Mobilyalarınızın de montaj ve yerinde yeniden kurulumu özenle yapılmakta, büyük parça eşyaların yüksek katlardan bile indirilmesini sağlayan dış asansör ekipmanları ile indirilip güvenli bir şekilde yeni adrese taşınan eşyalar, müşterilerimizin belirttiği şekilde yerleştirilip, montajları yapılarak eksiksiz bir şekilde teslim edilmektedir.

Ehliyetsiz ve günü kurtarma peşindeki firma görünümlü taşıyıcılardan uzak durmanızı önerir. Taşıma için zamanında gelmeyebilecekleri gibi iş sonunda çeşitli bahaneler ile ekstra maliyetler yüklemeleri alışılmadık davranışlar değildir.  Sizlere Beyoğlu evden eve nakliyat ile çalışıp zarar görmemenizi öneriyoruz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir